Світові чемпіони відкрили академію танцю в Полтаві

ПОЛТАВА
27.02.2017, 14:53
Світові чемпіони відкрили академію танцю в Полтаві

Аргентинському танго, сальсі, хастлу та іншим видам соціального танцю почав навчати полтавців Михайло Задирака, переможець Міжнародних спортивних чемпіонатів і змагань Федерації танцювального спорту. Танцівник відкрив першу в Полтаві академію, де передає магію танцю всім людям.

– Останнім часом соціальні танці набувають все більшої популярності. Вони – це прості і доступні варіанти бальних і інших популярних у всьому світі танців. У програму входять: повільний вальс, віденський вальс, танго, аргентинське танго, фокстрот, самба, румба, джайв, свінг, – розповів Задирака.

Своє рішення навчати новим для Полтави стилів танцю Задирака пояснює бажанням відкрити прекрасне в людях саме через емоції, закладені в рухах під час танцю.

– Красиве, принадне, неоднозначне і безперечно модне захоплення. Попри те, що суть цього поняття закладена в самій назві, мало хто знає, які танці відносяться до соціальних і що за таємничий принцип об'єднує їх. Насправді все просто. Як зрозуміло з самої назви, соціальний танець створений не лише заради мистецтва – це ще й відмінний засіб спілкування. Це не означає відсутності техніки на зайнятті, але докорінно міняє спрямованість старань.

У планах Михайла – організувати безкоштовний вечірній танцмайданчик для всіх охочих полтавців. 

Читайте також:
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32
Колони політдемонстрантів заполонили собою увесь центр міста.
24 травня, 15:29
Гадяцькі комунальні служби здійснюють поточний ремонт вулиці Набережна Груні та відновлюють тротуарні доріжки у місті.
23 травня, 08:56