«Свобода» гниє з голови: Тягнибок, Новицький та «Україн»

ПОЛТАВА
15.10.2014, 07:58
«Свобода» гниє з голови: Тягнибок, Новицький та «Україн»

Уявіть собі світ де рак вже переможений. Більше немає десятків мільйонів жертв цієї страшної хвороби. Більше немає сенсу витрачати шалені кошти на вивчення цієї хвороби і пошуку ефективних ліків. Немає більше довготривалих курсів хіміотерапій, операцій, реабілітацій та рецидивів. Саме ілюзію такого світу створив свого часу «доктор» Новицький. Але про все поступово.

Новицький та історія виникнення дивовижних ліків.

«Десятки років вчені билися над тим, як зробити препарат, що вбиватиме ракові клітини і не шкодитиме здоровим. І нарешті цю прогалину вдалося заповнити. Нарешті цю проблему вирішено — я винайшов ліки «Україн»», – достатньо скромно розповідав Новицький на своїх прес-конференціях.

З легкої руки тодішньої преси пан Новицький став ледь не месією нашого часу. «Видатна особистість», «видатний науковець», «видатний лікар», «переможець раку» - і все це про одну людину, українця за походженням, Ярослава-Василя Новицького.

Радіотехнік Новицький, директор Інституту подолання раку у Відні (Австрія)

Біографічні дані пана Новицького, якими рясніє інтернет і сьогодні, річ дуже неординарна. Народився «месія» 3 квітня 1937 року на Івано-Франківщині. Закінчив радіотехнічний факультет політехнічного інституту і почав працювати викладачем технікуму радіоелектроніки. Але під сорокову річницю свого життя він раптом виїжджає з України до Австрії. Як розповідав сам горе-лікар причиною подібного від’їзду стало кохання до іноземки, але про цю «лавсторі» не знали навіть найближчі члени родини Новицького, до того ж згодом він взагалі уклав шлюб абсолютно з іншою жінкою.

Досить дивний момент. Якщо взяти до уваги, що на дворі тоді були 70-ті роки і компанія проти інакодумців набрала значних обертів. Тисячі людей мали всі шанси потрапити за грати лише за думку, що на Заході життя краще. А тут 37-річний радянський вчитель радіотехніки спокійно бере і переїжджає до Відня.

В Австірії у пана Новицького розпочинається по-справжньому цікаве життя. 78 рік: Ісламська революція в Ірані, СРСР здійснює посадку й запуск космічних кораблів, в Манагуа журналістів розстрілюють з автоматів, в результаті штучного запліднення народжується перший малюк, а чудо-лікар-радіотехнік з України «перевернув історію медицини».

Саме у 1978 році стається надзвичайна подія, яка мала би змінити хід історії, далі йде пряма мова безпосередньо самого Новицького:

«Я багато років тому поставив перед собою мету – винайти нетоксичний і нешкідливий протираковий препарат (ред. – тому отримав освіту радіотехніка) і запатентував на цьому шляху близько 400 сполук, а найдієвіше з них назвав ім’ям моєї Батьківщини – «України». До речі, як це буває при багатьох відкриттях, мені допоміг його величність випадок (ред. – звісно, випадок. Не скрупульозна праця, не знання, а випадок): довгий час я бився над створенням розчинної формули і вже майже зневірився у можливості цього, коли раптом мені це вдалося! Виявилось, що прибиральниця переплутала місцями колби з реактивами, і я залив у пробірку не те, що планував За законами логіки не повинно було вийти нічого, але, на диво, я одержав саме той результат, якого так довго прагнув».

Після цих рядків дуже важко продовжувати розповідь про «чудо-ліки», адже, здавалося б, після подібної маячні для всіх все було б все зрозуміло… але, виявляться, що ні.

В той час, коли весь науковий світ, десятки провідних лабораторії, сотні вчених, хіміків і лікарів шукають спосіб подолати одну з найскладніших хвороб нашого часу – вчитель радіотехніки у ПТУ, його величність випадок і одна прибиральниця досягають успіху!

Звісно повірити у подібну несінитницю не міг і сам Новицький, тому розпочав лабораторні досліди з пацюками. За його словами, подібні експерименти не давали всього необхідного спектру спостережень. І ви не повірите, знову йому на підмогу приходить його величність випадок:

«На Великдень я зустрів у Парижі в церкві знайомого лікаря, який розповів, що працює у клініці з безнадійно хворими на рак 17-ма пацієнтами. Він погодився запропонувати цим людям чи не останній у їхньому житті шанс. Приблизно через місяць він повідомив мені дуже оптимістичні відомості про стан здоров’я багатьох з них, сказавши: «Ти знаєш — у цьому щось є...», і вислав мені звіт про хід одужання хворих. З цього, власне, і почався тріумф «Україну»», - розповідає Новицький в одному із своїх псевдо-біографічних інтерв’ю.

У читача, напевно, з’явилось кілька резонних питань:

— Чому європейський лікар розпочинає лікування сімнадцяти хворих пацієнтів препаратом, який не був зареєстрований, який не пройшов жодних досліджень, який, можливо, не підходить до європейських стандартів лікувань раку? З тим же успіхом, можна було розпочати лікуванням хворих і засобом для миття посуду, чому ні?

— Як людина з технічною освітою за 4 роки після від’їзду до Австрії встигла:

а) отримати вищу медичну освіту необхідної якості;

б) отримати достатні знання в хімії, фармакології і онкології, щоб розпочати вивчення і вирішення проблеми раку.

Але не варто зупинятись на таких дрібницях в неймовірній історії життя пана Новицького, адже далі, після неймовірного відкриття, в біографії українського «месії» трапляється прогалина тривалістю в 15 років! Вона нічим не пояснюється. І сам Новицький її ніяк не коментує. Їх начебто й не було зовсім. Звична річ. Кожний вчений, після відкриття всього життя зникає з історії на 15 років. Чи не так?

Варто зазначити, що жодна країна Європи на той час не чула про «доктора Новицького» та його «чудо-ліки». Але вже прийшли буремні 90 роки. СРСР розвалився: люди стрімко біднішають, погіршується харчування мільйонів і разом з тим з’являються тонни їстівних товарів із субпродуктів нашпигованих хімією. І пан Новицький розуміє, що прийшов його час.

Онкозахворювання вдарили страшною силою по пострадянському простору. Екологія, харчування, спосіб життя, стреси, аварія на ЧАЕС – і все це в час, коли українська медицина знаходиться в кризі. На цьому фоні в Україну повертається Новицький. На той час вже з ідеєю «на мільйон», легкий спосіб заробити – обдурити тисячі зневірившихся людей, не минаючи можливості заробити мільйони, начхавши на чужу біду. Але є одне «Але» - канал збуту.

І тут розпочинається друга частина історії Новицького, яка тісно переплітається з долею іншого українського, ледь не канонізованого, «ідолу» паном Олегом Тягнибоком.

І тут пересічний читач, що не дуже знайомий з історією препарату, що зруйнував життя тисячам сімей, здивується: «До чого тут нардепт, лідер ВО «Свобода», Олег Тягнибок?». Не варто дивуватись. Все напрочуд просто. Одному був необхідний ринок збуту, щоб заробити гроші, а інший, що не поцурався заробити гроші на смертях українців, був зацікавлений в піарі й… звісно в грошах.

Інформацію про ділові відносини між Новицьким і Тягнибок ви навряд чи знайдете в їх офіційних біографіях. Відносини між цими двома сім’ями вибудовувались не одне десятиліття. І дарма, що ціна їхнього бізнесу – це людське життя. Отже, як вийшов на ринок Новицький.

Як відомо, на той час мати Олега Тягнибока, Богданна, очолювала аптеку «Мати і дитина». І чи-то по незнанню, чи-то повіривши у «казкову» історію продає половину власності аптеки «доктору» Новицькому, іншу частину отримують Богданна Тягнибок і члени «трудового колективу». При цьому, аптека перетворюється в базу для розповсюдження «чудодійного» препарату «Україн».

Варто зазначити, що співвласниками аптеки стають брати Андрій і Олег Тягнибоки, а данні державного реєстру лише підтверджують тісну співпрацю родини з різноманітними авантюристами міжнародного рівня.

В цей момент починає грати музика і розпочинається вальс – Новицький і Тягнибок розпочинають свій танець смерті.

Мета одна – вбити в ще довірливий мозок українця одну просту істину, що «Україн» - панацея від онкозахворювань. Олег, який на той час вже керівник партії «Свобода» запускає низку публічних компаній, телебачення рясніє від хвалебних сюжетів, де сам Новицький розповідає про чудодійність свого власного винаходу.

Кілька цитат з подібних рекламних кліпів:

«Новицький стверджує: цей препарат діє на 120 видів онкозахворювань, зокрема, і на найнебезпечніші форми. І є першим у світі, що нищить лише ракові клітини, не пошкоджуючи здорові»;

«Якщо в українця виявляють рак – йому прописують хіміотерапію. Альтернативи не пропонують. Однак, імовірно, вона є. Наш співвітчизник з Австрії вже 10 років пропонує українцям ліки проти раку»;

«Прорив у лікуванні раку. Українські медики отримають тисячу ампул препарату «Україн» для першого етапу клінічних досліджень»;

«Рак виліковний. І для цього не потрібно місяцями страждати в лікарні і отруювати організм хіміотерапією, – переконує винахідник протиракового препарату, австрієць українського походження Василь Новицький».

Гроші і зв’язки роблять свою роботу. Редакція і журналісти, не задаючи зайвих питань, допомагають Тягнибоку і Новицькому розкрутитись і розпочати повноцінну травлю хворих раком, що віддають останнє лише за надію. Варто зазначити, що хвалебні «молитви» про «Україн» виходять частіше на телеканалах групи, де працює Ігор Мірошниченко – однопартієць Тягнибока.

Здавалося б впасти нижче неможливо. Робити гроші на хворих раком? Куди ж гірше. Але ні. Ви занадто банально мислите. Тягнибок з Новицьким пішли далі!

Підчас широкомасштабної компанії Новицький не соромиться розповідати, що «Україн»:

«Препарат нетоксичний. Найкраще він діє на онкохворих дітей. Суть його дії у тому, що «Україн» регенерує нашу імунну систему. Він дешевший за хіміотерапію і, попри те, впливає на ті ракові клітини, які є резистентними до хіміотерапії. За кордоном ампула препарату коштує у межах 185 євро, але, оскільки українці не мають таких грошей, тут «Україн» можна придбати за 50 євро. У середньому, на курс лікування потрібно 20 – 40 ампул. Якщо хтось і далі стверджував, що навіть зі знижкою для України ліки дуже дорогі, пояснюю. З 5 тонн рослинної сировини отримують 1 тонну сухої рослинної сировини. З неї виходить 1 кг алкалоїдів. З них одержують від 90 до 130 грамів «Україну». Сподіваюся, тепер Вам зрозуміло, як багато тут вкладається праці», - розповідає Новицький. Уявляєте? Панацея, та ще й розпродають майже за безцінь, як є, ледь в боргах не залишаються.

Далі більше, конфузи досягають несумісних зі здоровою логікою цифр.

«Про «Україн» є понад 300 наукових публікацій, після його прийому люди, які мали онкозахворювання, живуть і по 25 років. Знищує препарат виключно ракові клітини і не зачіпає здорових, що довгий час було мрією усіх науковців світу, які працювали у цій галузі. Однак найкраще купувати цей засіб саме у моїй клініці, адже його почали підробляти», - і тут знову постає питання: як люди, що лікувались препаратом, живуть по 25 років, якщо навіть з часу створення «панацеї» не пройшло стільки часу?

Розквіт на продажі «ліків» настає коли Олег Тягнибок підчас прес-конференції нагороджується орденом за гуманітарну діяльність. Ви не повірите: за дзвінок Новицькому, котрий переконав останнього надати дітям постраждалим при аварії на ЧАЕС сотні ампул препарату – Тягнибок отримує орден... Цинізм зашкалює. Питання про спільний бізнес цих двох «діячів» звісно залишилось за кулісами театральної постанови, а Україну захлиснули точки продажу «Україну».

Тисячі хворих по всій країні починають відмовлятись від хіміотерапії, вимагаючи від лікарів лікувати їх виключно «Україном». Виступ головного онколога МОЗу Щепотіна проходить повз вуха онкохворих:

«Протипухлинна дія препарату не доведена у зв’язку із тим, що ніяких досліджень клінічних про його ефективність і можливість його застосування для лікування онкологічних хворих не проведено не тільки в Україні, але й у світі взагалі», - говорить Щепотін по телевізору, але справні журналісти з телеканалів групи «свободівця» Мірошниченка, влучно додають, що чим лікуватись від раку – це справа самого хворого.

Незважаючи на думки справжніх онколікарів, які стверджують про відсутність науково доведених результатів дії «Україну», МОЗ у 1998 році видає чудо-лікам Новицького реєстраційне посвідчення за номером 3641.

І знову цікавий факт: реєстрацію препарат пройшов лише після того, як Тягнибок став нардепом. «Випадковість», не більше…

Дезинформація + маніпулювання думкою людей = формула успіху «Україну»

Інформаційна атака на українців і не думала зупинятись. Телеканали, інтернет, газети, - всі мовчки, не задаючи незручних питань, продовжують допомагати Новицькому й Тягнибоку будувати свій бізнес на кістках хворих. В цей час активно в роботу включився й прес-відділ «Свободи». Докази? Та ось вони:

Офіс «Свободи» знаходився в квартирі брата Новицьког за адресою – місто Київ, вул. Велика Житомирська 17/28. І як не дивно, саме за цією адресою реєструє представництво «Новiцькi Фарма» Новицький. Але це нікого не бентежить і журналісти навіть не намагаються задавати незручні запитання. Можливо час такий був. А сайти і газети, що належать «свободі» методично заповнюються хвалебними статтями про Новицького і його переворот в медицині.

У журналістів знову не виникає питаннь, що до заяв Новицького після отруєння Ющенка у 2005 році:

«Після отруєння Ющенка в Австрії лікували протираковим препаратом. Дію цих ліків ви можете бачити на обличчі вашого Президента. Це найбільший доказ, що препарат «Україн» ефективний».

Жодних сумнівів. Все що говорить Новицький сприймається за істину в останній інстанції:

««Україн» — не панацея, а ефективні ліки проти раку. Багаторічні клінічні дослідження препарату «Україн» беззастережно обґрунтували його антиракову дію, особливо при лікуванні злоякісних новоутворень у дітей», – переконував доктор Новицький, всі знову ковтають цю інформацію без зайвих уточнень.

«Препарат досліджували вчені з Канади, Австрії, Франції, Німеччини, Нідерландів, – розповідали в публікаціях відомі українські газети, - одне з перших досліджень in vitro було здійснене наприкінці 80-х років у Національному інституті раку (США), де й було доведено, що «Україн» токсичний тільки для ракових клітин. До нього чутливі меланома, рак мозку, яєчників, нирок, дрібноклітинний і недрібноклітинний рак легень, а також клітинні лінії раку товстої кишки, щодо яких жоден інший препарат неефективний».

Чутно було виключно поодинокі думки скептиків, що намагалися зрозуміти, чому люди піддаються впливу реклами сумнівного характеру, адже не існувало нічого, щоб могло говорити про ефективність лікування онкологічних захворювань цим препаратом. Але бути почутими їм не було велено. В той час вже починають з’являтися перші поодинокі протести близьких родичів жертв «чудо-ліків», продаж яких фінансував існування «Свободи», Тягнибока й самого Новицького.

Лікарі не приховуючи здивування намагались добитись від Новицького пояснень, що таке «малигноцитолітик», який він використовує при опису дії препарату. Зазначали, що у медичній літературі такого терміна не існує взагалі!

На питання, чому про «Україн», який він винайшов 15 років тому, почули лише зараз, Новицький відповідав:

«Ну чому тільки зараз. Я думаю, 264 міжнародні конгреси, 231 публікація говорять самі за себе. Тому дивно, чому онкоспеціалісти про препарат нічого не знають. Пояснити це можна або незнанням іноземних мов, або перевантаженням лікарів. 229 вчених з 22 країн світу досліджували дію «Україну» на базі 58 університетів і науково-дослідних інститутів. Уся необхідна інформація – в інтернеті, на сайтах…».

Які 264 конгреси? Яка 231 публікація? Які 229 вчених? Які 22 країни? Які сайти… Ніхто не питає. А й навіщо, якщо це говорить «відомий» лікар-радіотехнолог з Відня, а поруч киває в такт його словам нардеп України у вишиванці? Хіба ж вони можуть обдурювати людей? Ніхто не хотів ставити під сумнів жодну фразу, що злітала з вуст радіотехніка.

Ніхто навіть не спробував знайти матеріали отих 264 конгресів, оту 231 публікацію, ніхто не цікавився повним описом препарату, результатами його тестувань, механізмом дії, побічними ефектами, конкретними прикладами вилікуваних людей, їх історіями хвороб «до» і «після», висновками незалежних експертів.

Бізнес двох шахраїв, що на пару обдурили всю країну набрав вже достатніх обертів і зупинятись не збирався. На замовлення Новицького вироблялись тисячі ампул. Для досягнення мрії, що плекали Тягнибок і Новицький залишалось зовсім трохи. Ще трішки піджати і МОЗ почне закуповувати їх препарат в необхідних для них кількостях.

Діти хворі на рак, як спосіб ефективної реклами

«Особливо позитивно лікування діє на дітей, адже їхня імунна система регенерує швидше», - запевняє Новицький під час своїх спільних прес-конференцій з Олегом Тягнибок.

Коли всі можливі способи шахрайства, як-то підкуп, тиск і брехня вже не приносять результатів – використовуй дітей. Саме так вирішили бізнес-партнери. Обдурювати людей, що вже втратили надію їм було замало. Механізм роботи їхньої тактики був простий – переконати людей, що не існує альтернативи окрім «Україну». В цьому їм допомагали постійні широкомасштабні акції з передачі препарату хворим дітям у різних частинах України.

При цьому, Ярославу-Василю Новицькому не потрібні були від української влади, а ні ордени, а ні пам’ятники, а ні згадування в історії. Єдиною метою, якою він керувався, було врятувати якомога більше людей, дітей та врятувати генофонд української нації.

Але музика вальсу, що заграла на початку 90-х, раптово зупинилась.

На початку вересня 2012 року Австрійська поліція розпочала спецоперацію. 50 співробітників поліції провели 24 рейди у Нижній Австрії та Відні. У результаті масштабної операції був затриманий сам «лікар» Новицький через підозру у шахрайстві, а з його будинку були вилучені 200 тисяч ампул препарату на суму понад 14 млн. євро. Уявіть собі розмах убранства оселі Новицького, якщо він шокував навіть австрійських правоохоронців: колекції творів мистецтва, антикваріат, картини відомих майстрів, статуї Будди, яйця Фаберже. Але окрім зрозумілих знахідок, в помешканні «месії» поліцейські вилучили також канабіс та кокаїн.

Згодом прозвучала офіційна заява від австрійський правоохоронців: «Новицького підозрюють у торгівлі незареєстрованим в Австрії та Євросоюзі препаратом». Суму збитків, що завдав Новицький, оцінили в мільйони євро. Журналісти, що перебували під час затримання «доктора» були не на жарт здивовані реакцією шахрая. Коли Новицького заарештовували він сміявся, жодних докорів сумління або провини на його обличчі журналісти не побачили.

За словами Маріо Хейль представника поліції Австрії, розслідування відносно Новицького було розпочате на основі скарг людей, які потерпіли, а за мережею, яку вибудували по світу аферисти, слідчі стежили кілька місяців.

Реакція родини Тягнибока на арешт Новицького

Здавалося б, така гучна подія, як арешт українського лікаря, що намагався врятувати весь світ, повинна була б сколихнути Україну. Але цього не відбулось.

Навіть його наближені «любі друзі» у вигляді сім’ї Тягнибока не зробили жодної заяви. Навпаки, сайти «Свободи» продовжили клепати статті про Новицького з описом його неймовірних досягнень. Більше того. Препарат не перестав продаватися в Україні, не зважаючи, що реєстраційне свідоцтво було відкликано.

Зараз можна розповідати все що завгодно, рівно як те, що мовляв «святий» Олег сам не знав, що робить. Що він лише жертва обману Новицького. Такий же ошуканий, як і тисячі українців, а все ним зроблено – слугувало одній меті – допомогти українцям.

Але знову «Але». Прикрі факти наводять на думку, що пан Тягнибок прекрасно знав про «цілющі» властивості «Україну»:

Городиловський Нестор. Вітчим Тягнибока. Помер 30 січня 2011 року. Причина смерті – рак.

Юрій Іллєнко. Відомий режисер. Номер 2 у виборчому списку партії «Свобода». Помер 15 червня 2010 року. Причина смерті – рак.

Із задокументованих спогадів дружини Юрія Іллєнка, Людмили Єфименко: «Коли Юрі сказали у грудні діагноз, відразу зателефонував Олег Тягнибок. Він допоміг зв’язатись із Василем Новицьким. Той передав 50 ампул «Україну», через два місяці Новицький приїхав особисто. Але...»

Новицький Володимир. Рідний брат доктора Новицького. Помер 20 cічня 1998 року. Причина смерті – рак.

Городиловський Андрій. Зведений брат Тягнибока. Помер 8 квітня 2012 року. Причина смерті – рак.

Не хотілося б бути занадто різким у своїх поглядах, а тим паче їх комусь нав’язувати, але які потрібні ще докази. Що потрібно доводити, якщо «доктор» Новицький не зміг допомогти власному брату? Що потрібно доводити, якщо Тягнибок не зміг допомогти Юрієві Іллєнку, який називав Олега своїм «третім сином». Не допоміг «Україн» і батькові Олега. Не допоміг і зведеному брату…

Наскільки потрібно бути цинічним і наскільки глибоко поховати мораль, щоб одним оком дивитися, як від страшної хвороби гинуть твої рідні, а іншим спостерігати за тисячними продажами «ліків», які несуть смерть….


Відділ моніторингу «Останнього Бастіону»


Замість висновків: кілька голих фактів

За всю безмежну кількість прес-конференцій та інтернет-публікацій нахвали «Україну» можна знайти лише кілька конкретних назв установ, що проводили дослідження відносно препарату. Серед них:

Нацiональний iнститут раку (США);

Рочестерський унiверситет (США);

Тюбiнгенський унiверситет (Нiмеччина);

Нацiональний медичний унiверситет iм. Богомольця (Україна);

П’ятим, у більшості випадків, згадується Інститут боротьби з раком (пістряком) у Відні.

А ось відповіді від вчених з усього світу, щодо «надзвичайних» властивостей «Україну», що вже отримали колеги з інших видань:

«Моя колишня колега А.-М. Жубер (A.M. Joubert) передала вашого листа мені, оскільки я була головним дослідником «Україну» в Унiверситетi Преторiї. Я опублікувала три роботи про «Україн» i виявила, що хiмiчної структури, про яку стверджує Новицький, не існує. Також препарат токсичний i для нормальних клітин, тобто не є специфічним для ракових клітин», - це з листа дослiдницi Еннi Панцер (Annie Panzer).

Свого листа панi Панцер закiнчує словами: «Я дуже рада, що Новицького заарештовано, оскільки «Україн» не є ефективним й не має права бути у продажу».

Вiдповiдь з Тюбiнгенського унiверситету (Universitat Tubingen), вiд професора, доктора Петера Родемана (Prof. Dr. H. Peter Rodemann):

«...Аргумент «Новiцькi Фарма» (про унiкальну речовину «Україну». — Прим. перекладача) не пiдкрiплюється подальшим дослiдженням, яке було виконане Департаментом радiацiї та онкологiї й опублiковане у 2006 р. у вiдкритому доступi журналу «DMC Cancer». ... На основi двох дослiджень in vitro, що виконувались в Тюбiнгенi, та не розглядаючи будь-якi наступнi позитивнi результати доклiнiчних випробувань, у т. ч. на тваринах, безперечно, не можна стверджувати впевнено, що «Україн-молекула» фiрми «Новiцькi Фарма» дiйсно має властивостi антиракової сполуки».

Американський Нацiонального iнституту раку (NCI):

««Україн» позицiонують як лiки проти раку. Проте науковi дослiдження не пiдтримують твердження про те, що чистотiл (складник «Україну») ефективний при лiкуваннi раку в людей».

Американське ракове товариство (ACS):

««Україн» пропонують як iн’єкцiї у широкому дiапазонi доз. Один курс включає в себе дози вiд 5 до 20 мiлiграмiв кожна, якi даються по 3 або 4 днi протягом 5 тижнiв, з перервою вiд 1 до 2 тижнiв. Наявнi науковi данi не пiдтримують тверджень, що чистотiл (складник «Україну») ефективний при лiкуваннi раку в людей. Були деякi iсторiї хвороби та невеликi дослiдження, якi припускали, що лiкування «Україном» може зменшити розмiр пухлини i полiпшити загальний стан здоров’я, у тому числi пiдвищити апетит, зменшити бiль у суглобах, а також знизити лихоманку в людей з раком. Проте у 2005 роцi огляд усiх семи рандомiзованих контрольованих дослiджень, проведених з «Україном», виявив, що це, як правило, слабкi дослiдження. Методи i результати не були повнiстю повiдомленi, а розмiри вибiрки були малi. Крiм того, майже всi дослiдження на тваринах та людях опублiкували дослiдники, пов’язанi з установою, в якому «Україн» був розроблений. Якi можуть бути проблеми або ускладнення? Дослiдники виявили, що чистотiл може бути причиною багатьох незрозумiлих випадкiв гепатиту (запалення печiнки). Медична лiтература мiстить звiти гострого (раптового) гепатиту, не викликаного вiрусами, алкоголем або iншими препаратами... Чистотiл, як повiдомлялося, є принаймнi легкоотруйним для людини, а корiння найбiльш токсичним. Трава, як повiдомляється, отруйна для собак i деяких сiльськогосподарських тварин. Є повiдомлення, що «Україн» (сумiш екстрактiв чистотiлу з похiдними тiофосфорної кислоти) викликав бiль, нудоту, спрагу, лихоманку i набряк або кровотечу в дiлянцi пухлини. Покладання на цей вид лiкування як на єдиний та уникнення (або затягування) звернення по звичайну медичну допомогу при раку може мати серйознi наслiдки для здоров’я».

Iнституту боротьби з раком (пiстряком) у Вiднi.

З’ясувалося, що у Вiднi вiн зареєстрований за тією ж адресою, що i фiрма «Новiцькi Фарма». Це нiчим не примiтний закапелок у закутку другорядної вiденської вулицi:

Все вказує на те, що iнститут iснує лише на паперi. 


Читайте також:
Роками битий вантажівками автошлях, що сполучає Карлівку з Полтавою, нарешті відремонтують.
вчора, 12:46
На території села Макухівка та міста Горішні Плавні вогнеборці ліквідували займання на полігонах побутових відходів.
30 вересня, 08:45
Кременчуцький комунальний електротранспорт поповнився двома тролейбусами з автономним ходом білоруського виробництва.
28 вересня, 14:13
У лісовому масиві на околиці села Терентіївка Полтавського району спалахнула пожежа.
28 вересня, 13:05
Як дівчина з аутизмом спілкується зі світом через свої картини.
27 вересня, 13:05
Посушлива та спекотна погода спровокували займання рослинності у Решетилівському районі.
26 вересня, 07:00