Своїми поправками «слуги народу» відстоюють інтереси олігархів, – експерт

ЕКОНОМІКА
02.12.2019, 08:40
Своїми поправками «слуги народу» відстоюють інтереси олігархів, – експерт
Фото: Ua.news

Механізм поправок до законопроєктів, яким активно користуються депутати від «Слуги народу», дає можливість лобіювати бізнес-інтереси олігархів непомітно для громадськості і контролюючих органів.

Про це розповіла експерт з антимономольної політики Агія Загребельська.

Одною поправкою легко можна змінити правила гри на всьому ринку, зазначила вона і нагадала про «поправку Геруса», яка дозволила купувати електроенергію у Росії.

Загребельська зазначила, що ця поправка йде на користь Ігорю Коломойському, чия компанія і займається тепер імпортом електроенергії з країни-агресора.

«В Росії тільки одна компанія займається експортом та імпортом електроенергії. Це державний монополіст "Інтер РАО". Його керівник, людина із оточення російського президента Ігор Сєчін знаходиться під особистими санкціями з боку ЄС та США через анексію Криму та російську агресію на Донбасі. Таким чином, Україна порушила угоду з європейськими партнерами, за якою була зобов’язана від’єднатися від енергосистеми СНД та стати частиною європейського енергоринку», – сказала Загребельська.

Читайте також:
Вперше про ідеологічні настанови СН спробували говорити ще на початку літа минуло року.
вчора, 13:38
Як і передбачалося, Зеленський відвідає Нові Санжари.
вчора, 09:47
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
23 лютого, 18:15
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру незаконно передала в оренду громадські пасовища у Мелітопольському районі.
21 лютого, 09:25
На прощання Богдан розкрив деталі скандального візиту Зеленського в Оман.
13 лютого, 09:23
Робота Андрія Єрмака в Офісі президента починається з порушення закону.
12 лютого, 06:45