Свята не завада: у Кобеляках влада розгляне земельні питання

ПОЛТАВА
24.08.2021, 14:27
Свята не завада: у Кобеляках влада розгляне земельні питання

Депутати та чиновники Кобеляцької громади зберуться на засідання постійної комісії з еколоґії, земельних відносин і природних ресурсів.

Відповідне оголошення оприлюднила пресслужба на сайті орґану місцевого самоврядування, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Захід відбудеться завтра, 25 серпня, у приміщенні Кобеляцької міської ради; при цьому точний порядок денний досі невідомий.

Зауважимо, що під час попередніх засідань вказаної профільної комісії депутати та чиновники розглядали сáме земельні питання.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями незаконні свердловини виявили на території Чутівської громади.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Громадськість звернулася до селищної ради щодо розв'язання питання. Мешканці самі обстежили та ініціювали огородження закинутої будівлі.
14 лютого, 19:29
Полтава
Поки українці зводять кінці з кінцями та намагаються жертвувати на ЗСУ, чиновники набивають кишені. Особливо держиморди на Полтавщині.
06 лютого, 14:41
Полтава
Полтавські «зелені» ямщики досі саботують фінансування українських захисників. Вочевидь, в обласному центрі чекають на «асвабадітелєй».
01 лютого, 20:46
Полтава
Поки влада Полтави ніяк не узгодить план дій на рік уперед, інші міста і села області організують виділення фінансової допомоги фронтовикам.
29 січня, 21:44
Полтава
Органи місцевого самоврядування на Полтавщині тринькають гроші платників податків. Замість підтримки захисників — безсоромне марнотратство.
29 січня, 06:03
Полтава
На тлі посилення російським окупаційним контингентом ракетно-дронового терору України збої в електромережі стають тимчасовою нормою.
15 січня, 21:47