Свято зі сльозами на очах: вітаємо Нацполіцію з 2-ою річницею реформи

УКРАЇНА
04.08.2017, 10:55
Свято зі сльозами на очах: вітаємо Нацполіцію з 2-ою річницею реформи

Сьогодні Національній поліції України два роки.

Редакція «Останнього Бастіону» вітає професіоналів, які попри порочну систему не відступили від девізу «Служити і захищати». Ваша робота дозволяє правоохоронній системі цілком не перетворитися в правохоронну. Завдяки вам мільйони українців відчувають себе в безпеці.

Щодо нас. За два роки Нової поліції ми відчули всі «переваги» так званої реформи. На власному досвіді, діяльності, шкірі. Стара міліція з довірою населення 1% не вчиняла такого свавілля щодо ЗМІ, громадських діячів, громадян, як це робить «відреформована» поліція.

2-га річниця реформи

ГУНП у Полтавській області вже 4 місяць тисне на нашого головреда, представників видання. Керівництво Нацполіції відстоює інтереси кланового олігархату «Антинародного Фронту», сліпо виконує волю можновладців. Воно впритул відмовляється бачити розкрадання газоконденсату, надр, вирубку лісу. 

ЧИТАЙТЕ: Паханат «Антинародного Фронту» на Полтавщині

«Сині зірки»: керівництво полтавської поліції збагачується на «паленому» алкоголі

План «А» прогорів, Антинародний Фронт перейшов до плану «Б»

Як результат – незадекларовані квартири в Києві, Полтаві, елітний автопарк, походи в салони краси, омріяні генеральські погони. 

БІЛЬШЕ: Олег Бех рве точку «Ж», відпрацьовуючи приміряні генеральські погони

Це реалії. Помінявши низи, на жаль, незмінними залишилися верхи. Невідривно пов’язані з корупцією, вони гальмують і дискредитують справжню суть реформи.

Ми віримо, що за кожним учинком – люди. І кожна реформа – це нові обличчя. Незаплямовані, віддані, чесні. Якщо відкрити їм дорогу і не глушити добрі починання, країна невдовзі отримає дійсно Нову поліцію. Якій будуть довіряти. І яка буде відстоювати інтереси народу.

З Днем створення Національній поліції України!