Тайці з китайцями не поділили місце на відбірному турнірі ЧС-2026 із футболу

СПОРТ
17 листопада, 21:41

Національна чоловіча футбольна збірна КНР продемонструвала свою стійкість на стадіоні у Банґкоку, обігравши збірну Таїланду. Рахунок 2:1.

Однак тайським уболівальникам не сподобався фінальний результат. Тому вони, образившися, закидали китайських опонентів пластмасовими стаканчиками та іншим сміттям.

Коментатори у соціальних мережах дивуються поведінкою тайців, адже їхня країна добре ладнає із КНР, маючи багаторічні партнерські відносини. Крім того, у Таїланді мешкає величезна китайська діаспора, яка активно розвиває місцеву економіку.

Прикметно, що перемога національної футбольної збірної комуністичного Китаю, неабияк підняла дух їхніх уболівальників. Але на відміну від тайців, вони не стали кидатися пластиком у відповідь на публічні образи.

Читайте також:
Світ
Дрібне острівне королівство Перської затоки виступило проти спільних заходів із дипломатами з ЄС і США. Причина: вбивства палестинців.
01 грудня, 19:06
Політика
Ручні путінські депутати Державної Думи РФ хочуть перейменувати Фінську затоку. Нову назву наразі обговорюють у профільних комітетах.
30 листопада, 12:45
Війна
Населення підмосковного обласного центру відчуло на собі, як це лякатися невідомих звуків від вибухів. Росіяни опиняються у шкурі українців.
26 листопада, 10:23
Економіка
Першими відсутність на ринку оригінальних деталей відчули на собі власники машин Hyundai та KIA. Далі буде тільки гірше.
24 листопада, 17:07
Політика
Яїр Нетаньягу відмовився повертатися на батьківщину й ставати до лав ЦАХАЛ. «Воювати» проти ХАМАС він буде з пляжів Флориди.
25 жовтня, 10:42
Світ
Один балкер прямував з Ізмаїлу до Валенсії, другий — із російського порту Кавказ до ізраїльського Ашдоду. Подія сталася у берегів Туреччини.
13 жовтня, 16:22