Тайвань бере уроки з України

СВІТ
07.02.2023, 16:48
Тайвань бере уроки з України
Фото: google

Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.

Після вторгнення росії в Україну безпілотні літальні апарати відіграють вирішальну роль з обох сторін. Міністр оборони України заявив, що вважає безпілотники майбутнім сучасної війни.
Тайвань, який стикається зі зростаючою загрозою з боку Китаю, неодноразово заявляв, що уважно стежить за війною та засвоює уроки, які він міг би застосувати, щоб відбити напад Китаю, зокрема те, як Україна протистоїть росії.

Речник Міністерства оборони Тайваню Сунь Лі-фан заявив, що острів прискорює розробку та виробництво безпілотників. «Реагуючи на сучасну ворожу загрозу та використовуючи загальний досвід застосування безпілотних літальних апаратів війни в Україні, з метою побудови бойової потужності безпілотних літальних апаратів нашої країни, Міноборони прискорює дослідно-конструкторські роботи та виробництво різних безпілотників», — сказав пан Сун.

Читайте також:
Світ
На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.
11 червня, 08:26
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
28 травня, 21:40
Світ
Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.
02 травня, 08:12
Світ
Бідна острівна азійська держава, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.
25 квітня, 14:54
Світ
Невизнана Нагірно-Карабаська республіка офіційно припинила своє існування з 1 січня 2024 року.
01 січня, 18:24
Світ
Країна втратила контроль над містом, яке відіграє ключову роль у рамках китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».
03.11.2023, 19:32