Тайвань бере уроки з України

СВІТ
07 лютого, 16:48
Тайвань бере уроки з України
Фото: google

Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.

Після вторгнення росії в Україну безпілотні літальні апарати відіграють вирішальну роль з обох сторін. Міністр оборони України заявив, що вважає безпілотники майбутнім сучасної війни.
Тайвань, який стикається зі зростаючою загрозою з боку Китаю, неодноразово заявляв, що уважно стежить за війною та засвоює уроки, які він міг би застосувати, щоб відбити напад Китаю, зокрема те, як Україна протистоїть росії.

Речник Міністерства оборони Тайваню Сунь Лі-фан заявив, що острів прискорює розробку та виробництво безпілотників. «Реагуючи на сучасну ворожу загрозу та використовуючи загальний досвід застосування безпілотних літальних апаратів війни в Україні, з метою побудови бойової потужності безпілотних літальних апаратів нашої країни, Міноборони прискорює дослідно-конструкторські роботи та виробництво різних безпілотників», — сказав пан Сун.

Читайте також:
Світ
Духовний лідер послідовників буддизму Хамбо Лама (у миру Дамба Аюшеєв) вкотре публічно підтримав геноцидну війну проти України.
19 квітня, 20:25
Світ
Чим глибше російська агресивна машина загрузає в українському ґрунті, тим болючіше буде руйнація федерації, яка потягне за собою і КНР.
04 березня, 22:07
Життя
Мешканці країни вранішнього Сонця завжди дивували світ своєю життєвою філософією, яка досі непідвладна представникам західної цивілізації.
13 лютого, 20:28
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Економіка
Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.
06 січня, 17:24
Світ
Розуміючи, що загарбати Тайвань у найближчі роки поки не вдасться, комуністична диктатура КНР вирішила поновити конфлікт з Індією.
14.12.2022, 06:42