Тайванський учитель проводить online-уроки на «Pornhub»

СВІТ
27 вересня, 12:53
Тайванський учитель проводить online-уроки на «Pornhub»
Фото: Google

Виявляється найпопулярнішу у світі порнографічну платформу можна використовувати не за призначенням, а для власного саморозвитку.

Про це красномовно свідчить досвід викладача математики з Тайваню Чжана Сюя, який має особисту публічну сторінку на "Pornhub".

Фаховий науковець і педагог на собі зумів спростувати стереотипну думку, що вказаний інтернет-ресурс – тільки про інтимні справи голих людей.

Чжан Сюй, зареєстрований під ніком "changhsumath666", щотижня викладає ролики, але замість відвертих сцен показує розв'язання математичних рівнянь різної складності.

Освітні відео стали настільки популярними серед користувачів, що сторінка тайванського вчителя на "Pornhub" зайняла 4676 місце з майже 100 тисяч у рейтингу порномоделей!

Якщо приклад Чжана Сюя наслідують викладачі інших наук, зокрема й в Україні, то невдовзі Михайлові Поплавському крім "Кафедри TikTok" доведеться засновувати цілий "Факультет Pornhub".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що американська технологічна корпорація "Apple" підтримала кримськотатарську мову.

Тайванський учитель проводить online-уроки на «Pornhub»_1
Читайте також:
Людина, яка попри більшовицьку окупацію своєї батьківщини взялася виховувати та навчати, заслуговує на шану й визнання...
13 листопада, 18:12
Розглянуто питання вступної кампанії 2021-2022 років.
02 листопада, 15:31
"Останній Бастіон" підготував заяву до поліції за ознаками вчинення злочину передбаченого ст. 171 Кримінального Кодексу України
28 жовтня, 17:07
Спроба зустрітися з керівництвом освітнього закладу та передати журналістський запит мала несподіване продовження...
27 жовтня, 20:43
Журналістське розслідування "Останнього Бастіону" про якість життя та навчання студентів у ПДАУ.
22 жовтня, 10:44
Українцям слід відмовитися від "шкарпетизації" Дня захисника України, який чомусь нині вважають "чоловічим святом".
14 жовтня, 07:59