Таліби прогнулися під соросятами, допустивши жінок до власного уряду

СВІТ
04 лютого, 07:48
Таліби прогнулися під соросятами, допустивши жінок до власного уряду
Фото: Hindustan Times

Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.

Про це свідчить інформація, оприлюднена пресслужбою офіційного речника уряду середньоазійської країни Забіулли Муджахіда на публічній сторінці у Twitter.

Зазначається, що провідники талібів прислухалися до порад іноземних послів, призначивши двох жінок (прізвища та ім'я не уточнюються – прим. ред.) на керівні посади у Кабулі.

Так, одна з них обійняла посаду директора столичного спеціалізованого пологового будинку, інша ж – очолила гінекологічну клініку, підзвітну новому уряду Афґаністану.

Як стверджують місцеві ЗМІ, таліби погодилися на призначення жінок тільки після закордонних зустрічей із представниками неназваних міжнародних організацій, на яких порушувалося питання рівності у країні.

Також відомо, що члени руху "Талібан" пішли на вказані поступки виключно з метою розморозити державні афґанські активи у західних банках, заблоковані на прохання США влітку 2021 року.

Водночас слід зауважити, що на тепер в Афґаністані діють певні обмеження для жіноцтва; зокрема, це стосується доступу дівчат до шкільної освіти та їхньої участі у дозволених шаріатом спортивних змаганнях.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що американські та європейські дипломати днями провели спільні перемовини з представниками уряду талібів на нейтральній території – в Осло.

Читайте також:
Світ
Сотні мешканців автономної області Гірський Бадахшан вийшли на мирний мітинг у місті Хороґ – адміністративному центрі регіону.
17 травня, 09:16
Світ
Бойові зіткнення між військовослужбовцями Киргизії і Таджикистану продовжуються в місцевостях Торт-Кочо та Дахма
28 січня, 11:08
Світ
Це стало відповіддю міжнародної коаліції на атаку хуситських повстанців,
18 січня, 15:43
Світ
Гучні заяви диктатора Олександра Лукашенка про можливий заколот у Ташкенті висміяли всі, включно з кремлівським "бункерним щуром".
12 січня, 06:51
Світ
Нові прикордонні китайські аеропорти та автомагістралі змушують американців нервувати
26.12.2021, 18:14
Світ
Лідерку м'янмської опозиції та лауреатку Нобелівської премії миру Аун Сан Су Чжі засудили до 4 років в'язниці.
06.12.2021, 12:32