Таліби прогнулися під соросятами, допустивши жінок до власного уряду

СВІТ
04.02.2022, 07:48
Таліби прогнулися під соросятами, допустивши жінок до власного уряду
Фото: Hindustan Times

Нова влада Афґаністану, очолювана представниками радикального руху "Талібан", пішла на поступки міжнародним фінансовим донорам.

Про це свідчить інформація, оприлюднена пресслужбою офіційного речника уряду середньоазійської країни Забіулли Муджахіда на публічній сторінці у Twitter.

Зазначається, що провідники талібів прислухалися до порад іноземних послів, призначивши двох жінок (прізвища та ім'я не уточнюються – прим. ред.) на керівні посади у Кабулі.

Так, одна з них обійняла посаду директора столичного спеціалізованого пологового будинку, інша ж – очолила гінекологічну клініку, підзвітну новому уряду Афґаністану.

Як стверджують місцеві ЗМІ, таліби погодилися на призначення жінок тільки після закордонних зустрічей із представниками неназваних міжнародних організацій, на яких порушувалося питання рівності у країні.

Також відомо, що члени руху "Талібан" пішли на вказані поступки виключно з метою розморозити державні афґанські активи у західних банках, заблоковані на прохання США влітку 2021 року.

Водночас слід зауважити, що на тепер в Афґаністані діють певні обмеження для жіноцтва; зокрема, це стосується доступу дівчат до шкільної освіти та їхньої участі у дозволених шаріатом спортивних змаганнях.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що американські та європейські дипломати днями провели спільні перемовини з представниками уряду талібів на нейтральній території – в Осло.

Читайте також:
Світ
Тайвань прискорить розробку безпілотників військового призначення, враховуючи уроки війни в Україні та загрозу з боку Китаю.
07 лютого, 16:48
Світ
Збройні сили М’янми виробляють зброю проти власного народу завдяки поставкам щонайменше з 13 країн світу.
16 січня, 10:25
Економіка
Дакка першою серед азійських столиць почала вставляти палиці у московські колеса. Варто очікувати, що цей перелік поповниться.
06 січня, 17:24
Світ
Розуміючи, що загарбати Тайвань у найближчі роки поки не вдасться, комуністична диктатура КНР вирішила поновити конфлікт з Індією.
14.12.2022, 06:42
Світ
Перший відомий інцидент між двома ядерними азіатськими державами за майже два роки.
13.12.2022, 10:34
Світ
Пекін грає у власну брудну геополітичну гру, змагаючися з Вашинґтоном за панування у світі на тлі остаточного фіаско Москви.
16.11.2022, 07:36