Танці з зірками: І частина (ВІДЕО)

ПОЛТАВА
22.08.2017, 11:13

Танці з зірками: І частина (ВІДЕО)

Головне управління Національної поліції в Полтавській області проводило І етап естрадного конкурсу «Танці з зірками». Танцмайданчиком слугувала «русская баня «Плесо» на березі Ворскли. Додатковий антураж забезпечували пари оковитої і російський реп.

Учасники І частини шоу «Eros Ramazzotti» змагалися в бікіні – це Сергій Чиж, заступник керівника ГУ НП у Полтавській області і його односелець Олександр Шульга.

Щоб віддати свій голос за еротичний танець Шульги зі стільцем, дзвоніть на безкоштовний номер: +380 5325 17404 з кодовим словом «Баня: Їздун».

Для того, щоб далі в конкурсі залишився Чиж, віддавайте свій голос за номером +380 5325 17404 із кодовим словом: «Баня: Ластун».

Конкурс «Танці з зірками» відбувається під патронатом прокуратури Полтавської області, за сприяння поціновувача котиків головка.

Нагадаємо, у 2014 році конкурс «Танцюють всі» з усіма гран-прі виграв екс-нардеп від «БПП» Юрко Бублик. Він приголомшив публіку своїм танцем у жіночій спідній.

The Show Must Go On

Читайте також:
Полтава
У своєму інтервʼю медійним заробітчанам він підтвердив неодноразове використання комунального майна у власних інтересах.
01 вересня, 07:10
Полтава
Голова європейської дипломатії Кая Каллас публічно розкритикувала Будапешт.
31 серпня, 11:17
Полтава
Чи можна довірити ямщикам Полтаву, посиливши їх вузькоспеціалізованими помічницями та «антикорупціонерами»?
29 серпня, 07:18
Полтава
Щоправда кандидат, з метою економії витрачених коштів, вирішив її провести в підпорядкованій йому установі.
28 серпня, 12:05
Полтава
Тарифний хаос у Полтаві: як «Полтаватеплоенерго» ігнорує закон
26 серпня, 17:15
Полтава
Війна комунальників міста проти життя та здоров’я містян.
18 серпня, 14:35