​Тарифи зростуть ще більше. В українців ще залишився жир

ПОЛТАВА
25.09.2015, 08:00
​Тарифи зростуть ще більше. В українців ще залишився жир

Полтавцям пропонують перевірити, чи не забагато в них залишилося жиру в організмі.

На думку «Останнього Бастіону», організаторами перевірки виступили Президент Петро Порошенко й прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

Президент і прем’єр стурбовані, що українцям, зокрема, і полтавцям, нікуди дівати гроші, тому вони забагато витрачають на розкіш і їжу.

Уряду потрібна статистика, чи не забагато українці жирують, може, тарифи для населення недостатньо високі, тому народ об’їдається, а це, між іншим, загрожує тотальним ожирінням! Може, українцям слід підняти вартість на комунальні послуги й зменшити завелику зарплатню й соцвиплати, а також повністю посадити на смоктальні, а не на шоколадні цукерки «Roshen», щоб уберегти від підвищення рівня жиру?

Порошенко та Яценюк глибоко переконані, що анорексія краща за повноту. Нам слід подякувати високопосадовцям за турботу, якою нас оточують та за зарплати, які не дають розжиріти. 

Залишається, проте, побічний ефект такої державної політики – ще трохи, і можна буде захлинутися власною слиною. 


Читайте також:
У селі Селещина триває підготовка до планової капітальної реконструкції мостової переправи.
10:43
Мешканці села Засулля Лубенського району безвідповідально ставляться до водних ресурсів, тому існує загроза нестачі останніх.
09:18
Громадяни, які відбувають покарання у Державній установі "Центр пробації" в Полтавській області, сприяють сільському благоустрою.
вчора, 12:56
Кременчуцькі комунальні служби проводять поточне оновлення покриття внутрішньоквартальних доріг, які давно потребували ремонту.
вчора, 08:59
Вогнеборці локалізували та ліквідували займання сухої трави на відкритій території поряд із селом Піски-Удайські.
30 червня, 10:03
Мешканці Петрівсько-Роменської об'єднаної територіальної громади віднині мають нову зону для відпочинку.
30 червня, 09:12