Таємна лажа Полтавщини

ПОЛТАВА
12.11.2016, 18:18

У світі існує багато відкритих чи тайних лож – Блакитна, Навчальна, Дослідницька, Материнська, Велика Українська, ложа Масонів. Ні для кого не секрет, що Полтава – давнє й загадкове місто. У різний час багато відомих полтавців були в складі впливових організацій.

Поряд із зачинателем нової української літератури Іваном Петровичем Котляревським, одним із найвідоміших представників масонства на Полтавщині був Матвій Іванович Муравйов-Апостол — декабрист, підполковник у відставці, нащадок (по лінії матері батька, Муравйова-Апостола Івана Матвійовича) Данила Петровича Апостола, українського гетьмана (1727 - 1734 рр.).

Портрет Матвія Муравйова-Апостола

Матвій Муравйов-Апостол служив майором у Полтавському піхотному полку, був ад'ютантом генерала кавалерії Миколи Рєпніна-Волконського. У 1823 році вийшов у відставку підполковником. Мешкав у маєтку Хомутець Миргородського уїзду Полтавської губернії. Апостол входив до масонів, був членом ложі «З'єднаних друзів» і «Трьох чеснот».

Палац Муравйових-Апостолів у Хомутці Миргородського району.

У ньому зберігалася велика бібліотека класичної і нової літератури, багаторічні комплекти вітчизняних та іноземних журналів.

Варто наголосити, що відбір претендентів до таємних братств дуже суворий, він висуває багато високих вимог до членів. Звісно, далеко не всіх беруть до лож.

Люди, які дуже хотіли, але через загальний рівень чи інші об’єктивні обставини не змогли ввійти бодай кудись, намагаються копіювати «високий стиль Заходу». Таким чином у Полтаві за нашого часу нашвидкуруч утворилася власна таємна лажа. Не плутати зі згаданими вище ложами.

Один із заступників директора Департаменту охорони здоров’я Віктора Лисака повідомив редакцію «Останнього Бастіону», що вчора відбулася закрита нарада таємної лажі Полтавщини за участі Віктора Лисака, лікаря-стоматолога Петра Скрипникова, Смотрящого за всіма смотрящими Партії Регіонів в області, молодшого смотрящого й людини з «особливим статусом», зухвалого порушника ПДР Миколи Білоконя.


Членів таємної лажі всерйоз стурбувало журналістське розслідування нашого видання, яке проливає світло на затемнені куточки вчиненого лажистами беззаконня. Мова йде про 1000 кв. м. землі в центрі Полтави, які Лисак забрав у протитуберкульозного диспансеру й віддав лікарю Петрові Скрипнику в обмін на керівну посаду в Департаменті охорони здоров’я.

ПОВНИЙ ТЕКСТ РОЗСЛІДУВАННЯ ЧИТАЙТЕ: Віктор Лисак роздерибанив землю медустанов у центрі Полтави

На своїй закритій нараді члени лажі виносили вердикт «Останньому Бастіону». За отриманою інформацією, лажа спробує піти на контакт з новообраним прокурором області для вчинення тиску й повномасштабної атаки на журналістів видання і членів «Останнього Бастіону».

Для цього члени лажі закумулювали кошти, які здобули, зокрема, з украденої комунальної власності.

«Останній Бастіон» доводить до відома, що через викривальні матеріали журналістських розслідувань на видання вже намагалися чинити тиск #прокурор_без_штанівта одіозний головний прокурор Ян Стрелюк. Чим такі атаки завершилися, читайте в архівних матеріалах видання.

Нагадаємо тільки, що #прокурору_без_штанів не допоміг навіть фалоімітатор і напрацьовані з ним спецздібності, а Стрелюка «попросили» з крісла головного прокурора Полтавщини й «підвищили» до керівника структурного підрозділіу прокуратури міста Києва.

Звертаємо увагу членів лажі, що своїми діями вони чинять тиск також і на нового головного прокурора області.

Також повідомляємо, що «Останній Бастіон» готує викривальний репортаж про корупційний зв'язок медичної та суддівської мафії Полтавщини.

Вже незабаром…

Гнап Нерушима


Читайте також:
Антимонопольний комітет (АМКУ) дозволив Олександру і Тетяні Гузенко стати власниками по 50% статутного капіталу ТОВ "Надра-Геоінвест"
вчора, 19:55
Депутат Полтавської обласної ради Юрій Кобченко впізнав в особі Максима Ратнера нахабного рейдера-здирника.
вчора, 14:40
Якщо сумніваєтесь чи починати грати в теніс – наш сюжет саме для вас
вчора, 11:40
Гучне затримання двох правоохоронців і радника Олега Синєгубова в центрі Полтави викрило масштабну корупційну схему.
вчора, 11:14
У ДБР розпочали досудове розслідування щодо правоохоронців, котрі брали участь у спецоперації по затриманню Романа Скрипника
02 серпня, 09:55
Романа Скрипника, який 23 липня у Полтаві захопив у заручники полковника, вбито під час спецоперації неподалік Опішні.
01 серпня, 08:58