Таємний орден Гетьманщини. Козацькі монастирі. Епізод 1. Густиня

ІСТОРІЯ
01 жовтня, 15:02
Таємний орден Гетьманщини. Козацькі монастирі. Епізод 1. Густиня

Густинський монастир. Збудований гетьманами та козацькими полковниками. Він століттями був козацьким інститутом.

Вітаємо із святом Покрови!!! Головне свято козацтва.

Запрошуємо усіх переглянути наше відео присвячене козакам: «Таємний орден гетьманщини» - вже на нашому ютюб-каналі «Україна Інкогніта». Епізод перший «Густиня».

Густинський монастир. Збудований гетьманами та козацькими полковниками він століттями був козацьким інститутом. Тут поховані козацькі старшини та генерал-губернатор, який хотів відновити Гетьманщину. Його описував і малював Шевченко, він був осередком українського духу, але нині тут жіночий монастир московського патріархату.

Таємний орден Гетьманщини. Козацькі монастирі. Епізод 1. Густиня_1Таємний орден Гетьманщини. Козацькі монастирі. Епізод 1. Густиня_2Таємний орден Гетьманщини. Козацькі монастирі. Епізод 1. Густиня_3Таємний орден Гетьманщини. Козацькі монастирі. Епізод 1. Густиня_4

Відео, яке мало стати мандрівним, перетворилося на справжнє історичне розслідування. Просимо допомогти із поширенням посту. Прокоментуйте допис, або поставте плюс у коменті. Гляньте хоча б кілька секунд відео і поставте лайк — це дуже допоможе нашому каналу. Ну а якщо сподобається — підписуйтесь на канал.


Козацький період – один із найбільш героїчних та важливих в історії становлення української нації. Козаки, повстанці, лицарі. Як вони жили, як воювали? Як організували власну державу – чи не єдину демократичну державу в Європі, і як вона функціонувала?


Державні інституції, військові технології і знання, розвідка і контррозвідка – це все мали козаки. А ще ж була і медицина, і освіта. А де ж готували лікарів і вчителів? А куди йшли старі козаки доживати віку? Де вони зберігали свої кошти та документи?

Майже усі ці функції для низового козацтва виконували козацькі монастирі, і саме великі християнські обителі забезпечували існування вільного козацтва, як духовно-лицарського ордену, про який останнім часом говорять все частіше. А ще кажуть, що після знищення Січі цей орден перетворився на таємне товариство, головну роль в якому відігравали все ті ж козацькі монастирі.

Щоб знищити орден і товариство імперія знищила монастирі, а тим що залишились – змінила стать. Але чи зникло таємне товариство, і чи воно взагалі існувало? Щоб зрозуміти це ми вирушаємо у козацькі монастирі.


Ведучий серіалу, Назар Войтенков, нині прес-офіцер 33 ОМБР ЗСУ. Ці 5 серій ми знімали, обробляли і монтували майже два роки. Усіх запрошуємо подивитись. А потім ми обіцяємо продовження.

Відео ми створювали у партнерстві із 5 канал

Автор : Роман Маленков
Читайте також:
Економіка
Україна успадкувала не найгіршу економіку світу, але усе проґавила
17:48
Політика
Уряд схвалив законопроєкт про відчуження земель під фортифікації.
17:10
Політика
«Не можна розкидатися українцями по світу, бо нас бракуватиме для існування нації і країни».
05 жовтня, 12:33
Опінії
Ми маємо вимріяти Україну, на яку світ буде дивитись з надією та натхненням.
16 вересня, 11:54
Історія
Перед так званим великим переселенням народів (IV-VI століття) у центрі й півдні України мирно мешкали кілька племен. Все зіпсували гуни.
05 вересня, 21:49
Новини
Втім, кого це хвилює у феодальній країні, де єдиним джерелом права є завідувач монаршої канцелярії ?
29 червня, 11:23