Таїланд отримає 5 мільярдів доларів інвестицій від Tesla, Google і Microsoft

ЕКОНОМІКА
24.09.2023, 15:55
Таїланд отримає 5 мільярдів доларів інвестицій від Tesla, Google і Microsoft

Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% до кінця року

Прем'єр-міністр Таїланду Сретта Тавісін заявив, що країна очікує отримати інвестиції в розмірі щонайменше 5 млрд дол. від компаній Tesla, Google та Microsoft.

Про це повідомляє агенція Reuters.

Сретта заявив, що Tesla розглядає можливість будівництва заводу з виробництва електромобілів, а Microsoft та Google — розмістять в королівстві власні центри обробки даних. Премʼєр Таїланду не уточнив чи будуть ці 5 млрд дол. спільними інвестиціями, чи кожна з компаній зробить їх окремо.

«Іноземні інвестиції стимулюватимуть економіку Таїланду, яка, як очікується, зросте на 2,8% цього року, що менше, ніж прогнозувалося раніше, через слабший експорт», – йдеться в повідомленні.

Минулого тижня Сретта обговорив з генеральним директором Tesla Ілоном Маском сектор електромобілів.

Таїланд, четвертий за величиною центр складання автомобілів в Азії, пропонує стимули виробникам електромобілів і акумуляторів, а також зниження податків для місцевих покупців електромобілів, щоб залишатися регіональним автомобільним центром.

Читайте також:
Світ
На тлі активізації талібів і угруповання ХАМАС спадкоємці справи Усами бін Ладена також не бажають лишатися осторонь доленосних подій.
11 червня, 08:26
Світ
Другий президент Узбекистану вважає за потрібне триматися рівночасно прокитайського і проросійського курсу. Тож Україну не підтримуватиме.
28 травня, 21:40
Світ
Радикальному пуштунському ісламістському рухові бракує коштів. Після захоплення влади в Афґаністані таліби відновлюють дикунські практики.
02 травня, 08:12
Світ
Бідна острівна азійська держава, де при владі знаходяться вкрай ліві політики, визначилися з курсом. Усе, як заповідали московські товариші.
25 квітня, 14:54
Світ
Невизнана Нагірно-Карабаська республіка офіційно припинила своє існування з 1 січня 2024 року.
01 січня, 18:24
Світ
Країна втратила контроль над містом, яке відіграє ключову роль у рамках китайської ініціативи «Один пояс, один шлях».
03.11.2023, 19:32