Терорист Ходаковський боїться українського наступу на Схід

ВІЙНА
08 жовтня, 09:48
Терорист Ходаковський боїться українського наступу на Схід
Фото: Google

Володимир Зеленський не є миротворцем, як він сам себе позиціює, а прямо продовжує політику Петра Порошенка.

Тому невдовзі Україна почне відвойовувати окуповані Росією території Донеччини та Луганщини.

Про це в ефірі пропагандистського каналу донецьких сепаратистів "Первый республиканский" нещодавно заявив командир незаконного збройного формування "Восток" Олександр Ходаковський.

За словами колишнього керівника спецпідрозділу СБУ "Альфа" в Донецькій області, а нині – одного з головних колаборантів, – українська влада стоїть на низькому старті з відновлення активних бойових дій проти агресора.

«Згідно з наявною у мене інформацією, в України накопичено відповідний потенціал нереалізованості. Він служить декільком цілям: по-перше, для них – це повернення Донбасу, а по-друге, поставити Росію на місце, як того хоче Захід», – заявив терорист Ходаковський.

Командир бандугруповання "Восток" також додав, що умовне перемир'я не вигідно нікому, бо таким чином окупанти дають Збройним Силам України відновитися й підготуватися до масштабної операції зі звільнення окремих районів Донецької та Луганської областей від росіян і їхніх маріонеток.

Читайте також:
Уламок олігархічної українофобської Партії регіонів вирішив відновити свої позиції на звільненій території Донецької області.
12 жовтня, 14:13
Поки команда Володимира Зеленського марно шукає миру, агресор промиває мізки малолітнім українцям на окупованій території Сходу.
12 жовтня, 08:48
На 6 році війни парламентарі вирішили боротися з російською пропагандою.
09 жовтня, 13:27
Нардеп від ОПЗЖ вважає, що вшановувати пам'ять українців можна лише під цим символом.
18 вересня, 13:07
На 7-му році російсько-української війни деякі громадяни продовжують ігнорувати сам факт зовнішньої агресії зі Сходу.
18 вересня, 11:23
Кандидат у депутати парламенту Литовської Республіки Сєргєй Дмітрієв підтримав діяльність прокремлівських бандугруповань "ДНР/ЛНР".
16 вересня, 09:39