Терористи ЦАХАЛ продовжують вбивати цивільних палестинців

ВІЙНА
15.07.2024, 09:05
Терористи ЦАХАЛ продовжують вбивати цивільних палестинців

Вчорашній удар по Газі забрав життя щонайменше 90 цивільних. Серед загиблих є діти.

Про це пише The Associated Press із посиланням на місцевих чиновників.

Терористичний удар ЦАХАЛ став одним з найбільш смертоносних за всю війну – Міністерство охорони здоров’я Гази заявило про 90 загиблих та щонайменше 300 поранених.

Журналісти видання нарахували в одній з лікарень понад 40 тіл, а медики заявили, що потерпілі перебували у завалах та біля доріг.

Бригади швидкої допомоги не могли дістатися до поранених.

Режим Сатаньяху заявляє, що не завдавав удару по наметовому містечку, де перебували цивільні.

Втім, поки що Ізраїль не впевнений, що удар досяг мети й Мухаммед Дейф був ліквідований  – про це заявив прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Сатаньяху.

Видання додало, що удар було завдано у момент, коли обидві сторони ведуть переговори про припинення вогню.

Раніше Сатаньяху говорив про те, що Ізраїль буде продовжувати бойові дії у Секторі Газа до моменту, поки ХАМАС не буде повністю знищено. Це та мета, якої хоче домогтися ізраїльський уряд.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що віднедавна у США діє державна цензура за критику воєнних злочинів Ізраїлю. Різанина, вчинена бойовиками ЦАХАЛ у Газі, призвела до посилення репресій і в американських вишах.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
У ніч на 27 червня від уламків російського БпЛА постраждало стоматологічне відділення ЛІЛ «Кременчуцька».
27 червня, 16:59
Новини
Єльський звіт: масове викрадення українських дітей — найбільше з часів Другої світової.
27 червня, 15:00
Війна
Держдеп можуть змусити згорнути підтримку проєктів проти російських злочинів.
27 червня, 10:24
Війна
В Україні після російської нічної атаки виявили залишки нового ударного безпілотника Shahed-236 із системою тепловізійного наведення.
24 червня, 18:47
Війна
Серед жертв — жінки та діти, загалом 16 осіб.
24 червня, 18:15
Війна
Троє російських військових заочно отримали підозру за вбивства у Бучанському районі.
24 червня, 16:05