Терористи висунули вимогу для обміну полоненими

ВІЙНА
19 листопада, 20:05
Обмін полоненими
Обмін полоненими

До погодження дорожньої карти реалізації мінських угод у Тристоронній контактної групи (ТКГ) обмін полоненими на Донбасі неможливий.

Як повідомляє телеканал “Прямий”, про це заявила представник окупаційної влади в окремих районах Донецької області Дарина Морозова, повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Вона підкреслила, що наразі переговори про обмін полоненими заблокований.

“Щоб відновити діалог і досягти конструктиву, сторонам конфлікту необхідно погодити документ, в якому буде міститися механізм розблокування переговорів і підтвердження прихильності мінськими угодами”, – заявила Морозова.

Також бойовики вимагають, щоб Верховна Рада України схвалила дорожню карту реалізації мінських умов.

Раніше, що обмін полоненими між Україною та Росією може відбутися до кінця поточного року, заявив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

“Ми пропонуємо провести обмін полоненими до 24 грудня, до Різдва, як жест виконання наших домовленостей”, — заявив Арестович.

Він також додав, що зустріч у “нормандському форматі” необхідна Україні для підбиття підсумків минулого року, а також ухвалення нових рішень на вищому політичному рівні.

Раніше Володимир Зеленський повідомив, що Україна передала представнику Організації з безпеки й співробітництва в Європі Гайді Ґрау список утримуваних осіб, яких можуть передати при обміні “всіх на всіх”.

Читайте також:
Громадські діячі закликають чинну владу України почути полонених, які вже сьомий рік перебувають у тюрмах окупантів.
09 жовтня, 11:04
Обміни утримуваними особами з підтримуваними Росією бойовиками можуть початися за два тижні.
02 квітня, 15:57
У Бахмутському районі Донецької області тривають заходи з реконструкції пошкоджених і спорудження нових об’єктів інфраструктури.
вчора, 15:32
Матір бранця звернулася до Зеленського
19 листопада, 17:55
За минулу добу бандформування РФ застосували стрілецьку зброю проти підрозділів ЗСУ в районі Мар'їнки.
19 листопада, 13:12
Бойових втрат і поранень серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.
17 листопада, 19:15