«Ти чума, я тебе задушу»: депутат від БПП влаштував розборки зі школярем (ВІДЕО)

УКРАЇНА
15.07.2017, 12:48

Як повідомляє портал «Громада Київщіни», до неконтрольованого депутата від БПП приєднався його брат, який вдарив учня по обличчю. Колеги-депутати пропонували відбити юнакові голову тут же, на сесії Гатненської сільради. Про це повідомляє «Журналіст.Тoday».

Протокол про грубе правопорушення поліція складати відмовилася, пославшись на те, що потерпілому Сергію Чагарову 16 років. За інформацією джерела, неповнолітня жертва висвітлює «дерибани» місцевої сільської ради, за що сільські депутати називають його місцевим Гонгадзе.

Під час засідання, депутат районної ради Паламарчук несподівано порушив питання про запис Сергія Чагарова в соціальній мережі Facebook. Висловивши свої претензії школяреві, Паламарчук встав зі свого місця, підійшов до неповнолітнього Чагарова, який сидів на стільці, взяв його за вухо і підняв з місця.

Після цього дорослий чоловік стиснув рукою за шию школяра і пригрозив, що в разі, якщо Чагаров продовжить висвітлювати такі теми, то буде відлупцьований.

«Цьому пацану голову відбити треба», – підкрикували районному депутату місцеві народні обранці.

Сергій Чагарів прокоментував ситуацію:

«У своїй замітці я розповідав про те, що він (Паламарчук) з дружиною, яка має паспорт громадянки Російської Федерації, їздить за кордон, в той час як на сході України гинуть воїни за те, щоб ми жили в мирі. Як для людини, яка представляє інтереси України в складі Києво-Святошинської районної ради, це недопустимо. Якщо ти депутат, то твоя дружина повинна відмовитися від російського громадянства. І статті 34 Конституції України про свободу слова ніхто не скасовував».

Крім того, як повідомляє джерело, після того, як депутат Олександр Паламарчук відпустив шию хлопця, до нього підійшов брат депутата райради Ігор Паламарчук, який є членом виконкому Гатненскої сільської ради і позаштатним юристом селищної голови, і вдарив неповнолітнього по обличчю долонею.

Потерпілий від дій депутата райради Чагаров викликав патрульну поліцію. Однак по приїзду патрульні заявили Чагарову, що не можуть взяти у потерпілого ні заяву про вчинення злочину, ні пояснення, оскільки він ще неповнолітній.

«Він повинен звернутися в лікарню, щоб там зафіксували його тілесні ушкодження. Якщо у цього хлопця є батьки, нехай звертаються до нас із заявою. Тоді ми будемо реагувати. А там вже залежить від кваліфікації, чи буде це адміністративна відповідальність, чи буде це кримінальне провадження», – пояснив прес-секретар Нацполіціі Київської області Микола Жукович.

За 2 дні відео з погрозами депутата в бік школяра набрало майже 80 тисяч переглядів і 460 коментарів на Youtube. У коментарях люди називають депутата уродом, коротуном злиднем, п***ом й іншими лайливими словами, пропонують йому скласти мандат, доки громада не вчинила самосуд.

У той же час переважна більшість користувачів висловлює підтримку хлопцеві.

«О як зачепив за живе депутата) Малий, все правильно робиш! Так тримати! А цей коротун, обласний депутат, понабирав охоронців биків і думає, що можна себе вести як бидло! На всякого гівнюка знайдеться управа! Якщо депутат так відреагував, то значить є чого боятися! Значить правду малий висвітлює про його діяльність! Нічого...по трохи оцю гниль відшкребемо від нашої землі!», – прокоментував Віталій Дудник.