Ти не месія, а лише актор на найвищій державній посаді

03 вересня, 21:39
Ти не месія, а лише актор на найвищій державній посаді
Фото: Facebook

Одна з ознак цивілізації – відношення до договору. Володимир Зеленський відверто ігнорує цю усталену норму.

Для відповідальних, дорослих і цивілізованих людей, якщо ви з кимось укладаєте угоду, фіксовано або усно – не можна порушувати домовленостей. Незалежно від обставин.

Якщо ви порушуєте договір – ви назавжди позбавляєтесь права вважатися адекватним членом спільноти, стаєте руконепотисканним, втрачаєте довіру й авторитет. Часто це є кримінальним злочином або адміністративним порушенням: і вас засуджують, і карають.

Це ж стосується і публічної брехні... Це теж порушення договору; тобто, коли ти – політик, брехати суспільству – це не мистецтво PR, а відвертий злочин.

Поза межами цивілізації, у світі криміналу, тиранів, диктатур і печерних спільнот дотримання договорів – це для лузерів. А ж для дурнів і лохів.

Кинути, забути обіцянки, порушити домовленості, скасувати договір в односторонньому порядку, збрехати – це особливе мистецтво. Мистецтво для "хазяїв життя", зухвалих пацанів, сильних і розумних.

Той, хто зумів збрехати, обдурити, першим порушити домовленості – той переможець і успішний щасливчик!

Обіцянки політиків під час виборчої компанії – це договір з виборцями та громадянами. Наприклад, обіцянка, що ти йдеш тільки на один президентський термін.

Якщо ж ти їх порушуєш, міняєш в односторонньому порядку, – відразу фіксуєш, до якого світу ти себе відносиш. До цивілізації, демократії, до правового суспільства або до криміналу, диктатури, відсталого світу...

А виборцю треба вирішувати, який політик нам потрібен – той, що дотримується договорів, або кидала з кримінальним світоглядом. Українцям цьому ще вчитися і вчитися.

Автор : Сергій Гайдай
Читайте також:
Опінії
Колись найвеличнішому лідору з Кривого Рогу не вдалося підкупити московита Алєксандра Маслякова. Нині взявся за американця Руперта Мердока.
21 листопада, 21:30
Політика
Президенту нічого і нікого боятися. Крім послужливих ідіотів.
18 листопада, 10:25
Політика
Віктор Хоренко дізнався про своє звільнення зі ЗМІ.
04 листопада, 07:25
Виміри
На Полтавщині слуги Зеленського будують лінію захисту.
25 серпня, 18:05
Політика
Напередодні великої війни йому ввижалися травневі шашлики... Може досить щось вживати?
06 серпня, 07:25
Політика
Уряд, де етнічні українці майже не представлені, не може бути своїм. Він не відображає національних інтересів і прагнень нашого народу.
30 липня, 17:23