TikTok незаконно збирає конфіденційну інформацію про малолітніх користувачів

СВІТ
22.04.2021, 08:01
TikTok незаконно збирає конфіденційну інформацію про малолітніх користувачів
Фото: Adweek

Батьки британських дітей подали колективний позов проти китайської корпорації "ByteDance Ltd", якій належить соцмедійний застосунок TikTok.

Компанію звинувачують у порушенні прав дітей віком до 16 років, про це з Вищого суду Лондона поінформувало видання "Bloomberg".

Від власників TikTok вимагають відшкодувати завдану малолітнім користувачам із Великої Британії моральну шкоду на понад 1 мільярд фунтів стерлінгів.

«Батьки та діти мають право знати, що особиста інформація, включаючи номери телефонів, фізичне місцеперебування, зафільмовані відеоролики тощо збираються і зберігаються на серверах корпорації "ByteDance Ltd" у КНР незаконно. У нас є відомості, що китайська компанія передає зібрані дані третім особам за грошову винагороду для просування серед дитячої аудиторії певних груп товарів. Ця протиправна діяльність має бути негайно зупинена», ​– прокоментувала ситуацію екскомісар із дотримання прав дітей на території Англії Енн Лонґфілд.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", китайці з корпорації "Huawei" офіційно шпигуватимуть за українцями.

Читайте також:
Світ
У YouTube повідомили, що сервіс не припинятиме роботу на росії
25 травня, 15:42
Світ
Згодом планується розширення нової політики на ряд інших кризових ситуацій.
21 травня, 17:55
Кримінал
Двоє працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату закликали Пуйла захопити Україну та "знищити бандерівців".
24 квітня, 07:59
Війна
В Україні оголосили полювання на вірнопідданого путінського шакала Рамзана Кадирова, який приїхав убивати мирне населення.
14 березня, 14:29
Війна
Депутат Державної думи РФ із фракції "Справедлива Росія – За правду" Анатолій Вассерман назвав українську націю "вигаданою".
26 січня, 12:51
Світ
Соцмережа має запрацювати 21 лютого 2022 року
09 січня, 10:21