Тилові щури, «малороси» чи зрадники?

ПОЛТАВА
24 травня, 17:46
Тилові щури, «малороси» чи зрадники?

Полтавські підприємці виробляють дефіцитні деталі для військово-промислового комплексу ресурсної федерації московії. І не лише полтавські.

Чесно кажучи, викликає подив позиція українських бізнесменів. Чимало із них підтримують Сили оборони України дуже потужно, тоді як одиниці навіть в умовах широкомасштабної війни продовжують співпрацю із Росією.

Пару тижнів тому відповідну фірму було викрито співробітниками Служби безпеки України у Полтаві, цього тижня – вже у Луцьку. Показово, що українські колаборанти (складно їх назвати інакше) виробляють дефіцитні деталі, які на Росії виробляти не спроможні.

Зауважимо, що поставити на кожному підприємстві контррозвідника неможливо, і це всі розуміють. Однак цілком логічним було б на законодавчому рівні ухвалити наступні ініціативи:

  • оголошення амністії тим, хто продовжував співпрацю з агресором (для ухвалення відповідного рішення має бути короткий часовий проміжок, скажімо, місяць);
  • посилення кримінальної відповідальності за співпрацю із ворогом по аналогії зі шпигунськими діями.

Війна проти доволі потужного супротивника має примусити українське суспільство відмовитися від напівтонів та імітації бурхливої діяльності. Слово за парламентарями; тим більше Коаліція Перемоги у Верховній Раді проголошена вже давно.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Опінії
Чому ми отримаємо закупівлі зброї по завищеній ціні з передоплатами і негарантованими поставками зброї ?
11:35
Політика
Заходи санкціонували голова СБУ Баканов і головнокомандувач ЗСУ
09:10
Світ
Поки ресурсна федерація московії просить африканські країни не розповсюджувати на земній орбіті зброю, американці роблять стратегічний крок.
вчора, 20:12
Політика
Як стверджують у Міністерстві внутрішніх справ Суомі, тамтешні громадяни вважають загрозу агресивної війни більш ймовірною, ніж раніше.
вчора, 18:55
Війна
Обвинувачений у держзраді Чорнобук мобілізувався до ЗСУ
вчора, 07:15
Політика
Громадянство РФ у родичів – додатковий фактор ризику. І постійні сумніви, чи достатньо якісні люди прийшли на тут чи іншу посаду в СБУ.
27 травня, 17:48