Тимчасове безвладдя у Великих Сорочинцях

ПОЛТАВА
09.09.2019, 08:44
Тимчасове безвладдя у Великих Сорочинцях

Минулого тижня, 3 вересня, виконувач обов'язків Великосорочинського сільського голови Н.І. Усата склала свої повноваження, а визначена рішенням сільської ради посадова особа відмовилася виконувати покладені на неї обов'язки.

Про ситуацію, що виникла в об'єднаній територіальній громади, повідомили на сайті Миргородської районної ради. Зазначається, що на сьогодні у Великих Сорочинцях немає відповідальної особи, у якої є право підписувати фінансові документи сільради.

Представники райради зазначили, що такий прецедент ставить під загрозу своєчасність виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Крім того, сільраді винесено попередження про відключення з 12 вересня поточного року електроенергії у бюджетних установах через забогованість.

Наразі невідомо, чи планується позачергове скликання Великосорочинської сільської ради з метою розв'язання посталої перед громадою проблеми тимчасового безвладдя. Водночас про ситуацію вже поінформовано обласну владу та правоохоронні органи. 

Читайте також:
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
вчора, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
вчора, 10:40
Пирятинська міська рада планує профінансувати у повному обсязі створення єдиної системи відеоспостереження.
вчора, 09:16
На тлі карантину депутати Полтавської районної ради внесли зміни до загального фонду районного бюджету.
25 травня, 11:32