Тимошенко і Медведчук хочуть спільно мирити Україну з «тією стороною»

05 серпня, 10:08
Тимошенко і Медведчук хочуть спільно мирити Україну з «тією стороною»

Усі дороги ведуть у Мінськ, і не дарма!

Адже там Кремль намагається накинути українцям своє бачення так званої реінтеграції окупованого Донбасу.

Провідним рупором цього плану є політична сила кума Путіна, якій нещодавно почала "підспівувати" Юлія Тимошенко.

Раптова активність лідерки ВО "Батьківщина" пов'язана з принциповою позицією Андрія Єрмака щодо переговорного процесу, який команда Зеленського безрезультатно намагається вибудувати з РФ.

Колишній прем'єр-міністр Тимошенко озвучила тези, цілком вигідні Кремлю, звинувативши голову Офісу президента в зриві діалогу.

В її словах чітко простежується емоційна риторика, властива представникам РФ, що без поступок України так званим "ДНР/ЛНР" (фактично окупантам) у Мінському процесі війна на Сході ніколи не завершиться.

«На жаль, некомпетентність, хаос, відсутність дипломатичного досвіду, відсутність чіткої патріотичної позиції президента Зеленського і його оточення призвели до того, що Україна не бореться за встановлення миру, за відновлення своєї територіальної цілісності. Ми — парламентська форма правління, а не президентська. Тож я думаю, що зараз прийшов час парламенту брати відповідальність на себе, включитися на повну потужність. Я зараз звертаюся до всіх лідерів фракцій парламенту, до всіх народних депутатів, які мають досвід і компетентним в міжнародних справах, аби створити спеціальну парламентську місію, авторитетну, професійну, повністю компетентну, яка користується авторитетом для того, щоби брати найактивнішу участь у всіх міжнародних переговорах про повернення миру в Україну і наших територій», – зазначила лідерка ВО "Батьківщина".

Читайте також:
Але офіційний Баку має більше підстав хотіти нової війни.
вчора, 15:10
Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко скасував заборону на в'їзд в Україну російському співаку "Баста".
19 вересня, 08:59
Мир — це звільнення наших територій і людей від загарбників із РФ, а не визнання окупації.
14 вересня, 11:16
11 вересня стався, мабуть, чи не найбільш нищівний удар по Західній цивілізації, цінності якої переглядаються й досі.
12 вересня, 12:13
Кремль за жодних обставин не має втручатися у внутрішні справи свого сусіда, інакше наслідки цього будуть катастрофічними.
18 серпня, 11:49
Екстрадиція учасника бойових дій на Донбасі Вадима Альтмана до РФ суперечить усталеним дружнім грузинсько-українським відносинам.
15 серпня, 16:27