Тисячі мешканців Ефіопії тікають з країни через війну

СВІТ
16 листопада, 10:42
Тисячі мешканців Ефіопії тікають з країни через війну
Фото: Al Jazeera

Розгортання військового конфлікту на півночі Ефіопії в області Тиґрай змушує багатьох громадян мігрувати до сусіднього Судану.

Більшість із них рятуються від війни вплав через річку Сетіт, що слугує державним кордоном, поінформували з місця події журналісти видання "Al Jazeera".

На території Судану вже розгорнуто тимчасові табори для біженців, яких нараховується від 8000 до 25000 осіб.

Місцеві чиновники роблять все можливе аби стримати раптовий наплив людей, котрі тікають від постійних артилерійських обстрілів та етнічних чисток, а також надати їм необхідну допомогу.

Голова суданської урядової комісії у справах біженців Абдуллаг Сулейман закликав ООН негайно втрутитися в ситуацію, забезпечивши тисячі ефіопів медикаментами та продуктами.

Нагадаємо, на початку листопада поточного року уряд Ефіопії спрямував загони регулярної армії до області Тиґрай з метою проведення спецоперації та силового придушення сепаратистських настроїв, про що раніше повідомляв "Останній Бастіон".

Тисячі мешканців Ефіопії тікають з країни через війну_1
Тисячі мешканців Ефіопії тікають з країни через війну_2
Тисячі мешканців Ефіопії тікають з країни через війну_3
Читайте також:
Гібридна російська агресія спонукає Збройні Сили Фінляндії до постійних військових навчань із метою відбиття ймовірного наступу зі Сходу.
21 листопада, 15:45
Президент Азербайджану разом із дружиною завітали до міст Фюзулі та Джебраїл, нещодавно звільнених від вірменської окупації.
17 листопада, 12:56
Немає такої людини, котра хоча б раз у житті не куштувала шоколадні ласощі.
17 листопада, 08:51
Десятки людей середнього і літнього вийшли у центр Мінська, щоби покласти квіти до пам'ятника Владіміру Лєніну.
07 листопада, 15:15
За категоричну відмову вступу Грузії до російськоцентричного блоку СНД Москва помстилася її президенту Звіаду Гамсахурдіа.
07 листопада, 09:48
Військовий журналіст і учасник бойових дій на Сході України Михайло Ухман презентував книгу "Люди волі: шляхи на війну".
31 жовтня, 13:26