То зліт, то посадка…

Опінії
03 лютого, 12:35
То зліт, то посадка…

Злетіли блазні дуже високо, невже не сядуть?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Перепрошуємо за використання пісенного мему з совкової минувшини. Хоч до прогресивного барда 50-60-х років минулого століття Юрія Візбора які претензії? Він, як і Володимир Висоцький, у чому навперейми запевняють «хороші руські», був би на нашому боці.

Як на нас, про бік вилами по воді писано – фіфті-фіфті. Хтозна, на чиєму боці були би ці з усіх боків гарні хлопці. Онде скільки їх, у кого фашистське нутро вивалилося на люди! Ви точно знаєте, що Достоєвський не записався б охочекомонцем у щурячу зграю? А його епілептик князь Льова Мишкін? Ми схильні до гіршого варіанту, бо ідіотизм – не літературне явище, це – національна познака андрофагів за поребриком.               

Та грець з ними, з ідіотами і достоєвськими. Згинуть. Рядок з візборівського «Сєрьоги Саніна» добре лягає на тапочки на босу ногу.

Наші «мишкіни» (теж «найдобрішої душі люди»!) загриміли з висоти пташиного польоту грушами з рогаток. Масово. Партіями.

І Зе здає не пішаків, корабельні сосни на дрова пиляють!

… Податковій столичній кралечці з гнізда Гетманцева Оксані Датій (її дрімуча тупість письмово і власноруч засвідчена тут ) не соболину шубу, мільйон баксів і вояж на Мальдіви треба було випрошувати у діда Мороза, а подбати про нормальну камеру на Лук'янівці – раптом таки посадять.  

… У дивані екс-заступника міністра оборони Олександра Миронюка знайшли «не його» 17 мільйонів 78 тисяч гривень, 400 тисяч 100 доларів та 100 тисяч 380 євро, наколядовані, зокрема, й картонними бронежилетами. Купа грошей на матраці  (див. світлину за посиланням) – видовище не для виборця на мінімалці.

… З усіма потрухами здали зажопника-нардепа Вадима Столара – аферисту-забудовнику, активному багнету батальйону «Монако» поки що не помагає унісонне зі Слугами голосування за зелені закони. Пересиджував війну у Ніцці, прилетів порішати з мандатом, бо намірились позбавити, порішав, налаштувався чкурнути до батальйону – не тут-то було, у Зе почався сезон шоу-посадок.

… ДБР повідомило про підозру екс-міністру енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику – цей крутій нагрів бюджет на майже 1,5 мільярда гривень. «Через недбалість» підписуючи угоди на користь проросійського олігарха Дмитра Фірташа.

І немає їм ліку. Родзинкою – чемний, у шкарпетках візит СБУ до автора махінацій в компаніях «Укртатнафта» та «Укрнафта», і не тільки, Ігоря Валерійовича Коломойського з проханням поділитися досвідом розтрати нафтопродуктів на 40 млрд гривень та ухиляння від сплати податків.

Не кожен номер Кварталу-95 тягне на спектакль в дніпровському особнячку олігарха. Лисому ще вчитись, щоб отак солідно натякати   на належність до сфер, до яких непідкупні стражі безпеки в шкарпетках ніколи не будуть допущені…
Користь від масового струшування гнилих груш з нашого занапащеного саду очевидна. І ще труситимуть. Бо очевидним є зв´язок санації з танковими і авіаційними Рамштайнами. Зовсім би здурів західний платник податків, якби не волів дізнатись про долю своїх М1 Абрамсів і Ф-16.

А насамкінець запрошуємо вас, панове, у холодну воду. Ви що, вірите – сядуть? Конфіскованими? Обмеженими у правах? Побитими псами? Навчіть і нас жити з Івасиком Телесиком.

Вистудились? І якщо усвідомили, що боротьба з корупцією є вічною, як Усесвіт, категорією, то маєте визнати – гнилий сам садівник, котрий розсадив всю оцю гусінь по грушах. І його антикорупційна перезбудженість нічого спільного не має з державним управлінням – алє-ап.

Цих обтрусили, а онде вже чатують на свою чергу сексологині з губами на декольте, весільні витівники, шарії, бойки, резніченки і їхні «леді-фітнестренерки».

Гірко визнавати убивчу правду в реготі квартальних – та вони мають рацію:

То зліт, то посадка…_1

Злетіли блазні дуже високо, невже не сядуть?

Можна, панове, вам на вушко? Ні.

Читайте також:
Війна
Своїм свята і гастролі, а українців в окопи.
08 грудня, 13:05
Політика
На планеті майже 200 країн і всі вони мають свої власні проблеми і свій внутрішній порядок денний. Ми не в центрі світу.
07 грудня, 20:30
Політика
Чому шкідникам державного масштабу дозволено обливати брудом наших захисників? Очевидно, що цим процесом керують із Банкової.
06 грудня, 19:01
Опінії
Не люблять вони нашого президента...
03 грудня, 10:28
Позиція
У рамках передвиборного туру Зеленський відвідав метро-школу в Харкові, де для зустрічі з ним дітям одягнули піонерські «галстуки»
02 грудня, 11:40
Політика
Арестович не сказав, коли повернеться в Україну, проте похизувався багаторічною дружбою із Залужним.
24 листопада, 18:00