Товариш Сі перекупив американський бізнес

ЕКОНОМІКА
28 березня, 21:54
Товариш Сі перекупив американський бізнес

Диктатор комуністичного Китаю націлений обігнати США в економічному розвитку. Для цього до Пекіна запросили впливових діячів з-за океану.

Відповідний фотозвіт із закритої зустрічі оприлюднила пресслужба міністерства закордонних справ Китайської народної республіки. Сі Цзіньпін віч-на-віч поспілкувався з представниками промислово-торговельних та академічних кіл США, ще раз замкнувши на собі всі економічні питання.

Зазначається, що зустріч відбулася після завершення «Форуму розвитку Китаю», на якому церемоніальний посадовець прем'єр-міністр КНР товариш Лі Цян виступив із нудною, шаблонною промовою. Чиновник, який de facto та de jure ніхто у владній ієрархії Піднебесної, не став особисто проводити переговори ні з ким із гостей.

Таким чином, прийняття американських бізнесменів безпосередньо товаришем Сі стало «кульмінацією та великою честю для найважливіших економічних партнерів Китаю». Диктатор дав зрозуміти запрошеним представникам еліти США, що «їхні тривоги та питання будуть почуті на самій вершині китайського Олімпу».

«Китай розробляє і вживає низку найважливіших заходів, спрямованих на всебічне поглиблення реформ. Ми докладаємо невпинних зусиль для створення першокласного інтернаціоналізованого бізнес-середовища, що забезпечує дотримання ринкових принципів і верховенство закону, щоби розширити простір для розвитку міжнародного, включаючи американські компанії», — запевнив Сі Цзіньпін.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що одна із найбільших проблем китайської економіки останніх років — шалені борги. Комуністичний режим довів країну до ручки.

Читайте також:
Політика
Робочий візит голови вітчизняного дипломатичного відомства до Делі покликаний залучити Індію на бік України. Уряд Нарендри Моді вагається.
31 березня, 11:15
Економіка
Венесуельський соціалістичний диктатор готовий позмагатися у видобутку «чорного золота» із сусідньою Ґаяною. Лондон не заважатиме Каракасу.
28 березня, 12:29
Політика
Смерті десятків тисяч українців, спалених будинків і мільйони тонн вкраденого в України врожаю не завада для business as usual із Москвою.
24 березня, 16:39
Війна
Президент Європейської Ради закликав континент готуватися до війни проти РФ; причому, ще від позавчора. Україна мусить перемогти.
21 березня, 12:29
Політика
На тлі російської агресії арабські держави надали Україні гуманітарної допомоги на понад $620 мільйонів. Головні донори: саудити і єґиптяни.
10 березня, 14:57
Світ
Чим довше триває російська агресія, тим гострішими стають внутрішні проблеми всередині ЄС. Вихід тільки один: усіляко допомагати Україні!
26 лютого, 14:54