Тракторист, голова облради, псевдореформатор, юрист — Олександр Біленький учергове змінив професію

ПОЛТАВА
26.06.2016, 07:38
Тракторист, голова облради, псевдореформатор, юрист — Олександр Біленький учергове змінив професію

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зробив заяву щодо рішення Полтавського районного суду, який розглядав справу екс-керівника Полтавської МСЕК Тетяни Жабо. Він зазначив, що не розуміє рішення судді Анатолія Потетія, який вирішив негайно поновити її на роботі та виплатити 72 тис 666 грн.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький прокоментував рішення суду в справі Тетяни Жабо, головної лікарки Полтавської МСЕК, назвавши його «прямою загрозою демократичному устрою нашої держави». Також Біленький заявив, що він проти виплатити Жабо постановленої судом грошової компенсації з обласного бюджету, оскільки (цитата) «відповідальність за звільнення із займаної посади Тетяни Жабо лягла на звичайних працівників апарату обласної ради, із невеликих зарплат яких фактично і була вирахувана примусова виплата».

Пропонуємо ознайомитися з повним текстом заяви голови облради-тракториста і, з недавнього часу, юриста:

З червня 2016 року суддею Полтавського районного суду Анатолієм Потетієм було ухвалено рішення про негайне поновлення на роботі колишнього головного лікаря Полтавської МСЕК Тетяни Жабо через, наче б то, незаконне звільнення останньої з посади розпорядженням голови Полтавської обласної ради Петра Ворони від 21 травня 2015 року. Минулого року рішенням судді того ж Полтавського районного суду Оксани Гальченко (від 17.09.2015) Полтавську обласну раду зобов’язали виплатити Тетяні Жабо зарплату за час, поки вона не працювала, у розмірі 32 тисяч 882 гривень. У результаті цього головне управління Казначейської служби у Полтавській області 16 червня примусово списало з рахунку Полтавської обласної ради зазначену суму.

Рішення іменем України і її народу! І за це рішення саме народ і розплатився, адже відповідальність лягла на плечі не тих, хто звільняв Тетяну Жабо із займаної посади, а на простих працівників апарату обласної ради, із невеликих зарплат яких фактично і була вирахувана примусова виплата.

Та цим питання не вичерпано. Також за наступним рішенням судді Анатолія Потетія обласну раду зобов’язують виплатити Тетяні Жабо ще 72 тисячі 666 гривень і терміново поновити останню на посаді.

Рішення Полтавського районного суду — це прямий тиск на депутатів Полтавської обласної ради з вимогою змінити свою позицію відносно керівника, наголошую, комунальної установи, діяльність якої викликала чималий резонанс у суспільстві. Тиск на людей, яким полтавська громада надала виключне право представляти її інтереси.

Я, як керівник апарату Полтавської обласної ради, вважаю, що вищезазначені рішення не лише нівелюють саме поняття правосуддя, кидають тінь на репутацію судової системи України, адже за інформацією із Полтавської МСЕК, суддя Анатолій Потетій оформив 2 групу інвалідності саме за безпосередньої участі керівника установи Тетяни Жабо. Це — виклик народовладдю в Україні, спроба принизити наших виборців, придушити прагнення місцевих громад самим вирішувати питання, які є у їх виключній компетенції. А це — протидія і нехтування принципами децентралізації, які покладає у основу розвитку українського суспільства Президент України, на впровадженні яких наполягає європейська та світова спільнота.

Це рішення — пряма загроза демократичному устрою нашої держави. І ще більше обурює те, що його ініціатори — люди, на яких покладена відповідальність за здійснення правосуддя в Україні.

З огляду на зазначені факти, моїм наступним кроком стане звернення до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, зі скаргою на дії суддів. Також сподіваюсь, що Верховний суд України, де ми будемо відстоювати справедливість, ухвалить рішення дійсно на користь народу України!

___________________________________________________________________________________________________________________________

Фактично, Біленький своїми висловлюваннями протирічить рішенням судів трьох інстанцій. Голова облради пішов із грязі в князі (чит. із тракториста в юриста – ред.), називаючи рішення судів «прямою загрозою» та «викликом народовладдя».

Тракторист, голова облради, псевдореформатор, юрист — Олександр Біленький учергове змінив професію_1

До відома голови облради, в Україні діє Верховенство права. Це фундаментальний правовий принцип і правова доктрина, яка передбачає, що жодна людина не є вище закону, що ніхто не може бути покараним державою, крім як за порушення закону.

Жодна людина не вища від закону. А коментування закону, трактування його на власний лад та висловлювання порад суддям псевдофахівцями – щонайменше ознака некомпетентності, вузькобічності та зарозумілості і, передовсім, маніпулювання думкою:

— Рішення Полтавського районного суду — це прямий тиск на депутатів Полтавської обласної ради з вимогою змінити свою позицію відносно керівника, наголошую, комунальної установи, діяльність якої викликала чималий резонанс у суспільстві, — Біленький.

Насправді, все відбувається з точністю до навпаки.

За півріччя перебування Біленького на посаді голови Полтавської облради, чиновник уже втрутився в діяльність щонайменше трьох комунальних установ, змінивши там керівників. Зростання цін на медпрепарати на 30% в мережі комунальних аптек «Полтавафарм» після втручання в структуру Біленького й призначення ним нового директора Прядка – один приклад до чого таке втручання призводить. Як і здорожчання послуг на водопостачання на 15% після таких самих оборудок у структурі «Полтавоводоканалу» – приклад другий. Третій приклад втручання голови облради в діяльність установ, який, на жаль, залишився в тіні – звільнення з посади керівника Полтавського МСЕКУ Тетяни Жабо й проштовхування на посаду Дмитра Паламарчука. Останнього як людину Матковського вкрай вигідно тримати на хлібному місці. Той постійно носить гроші в чиновницькі кабінети, грабуючи інвалідів та людей із обмеженими здатностями на посаді.

Олександр Біленький власними діями дав переконатися, що втручання в справи комунальних підприємств чиновника, що не тямить у справах держуправління, тягне за собою далеко не райдужні наслідки. Те саме, і в коментуванні рішення судів.

Тому що кожний повинен працювати згідно з розумовими, фізичними здібностями й отриманим фахом. Хтось покликаний орати поля, комусь дано керувати підприємствами, іншим – областю, другим – виносити рішення в судах. А постійна зміна професій говорить не тільки (і не стільки) про професіоналізм і кар’єрне зростання, як про неспроможність працювати ніде. Наслідком і яскравим підтвердженням тому – рішення збільшити кількість апарату (чит. обслуги – ред.) Полтавської облради з 37 до 53 осіб, ухвалене на останній сесії ради. Неважко здогадатися, за чий рахунок цей збільшений штат буде утримуватися. Підсумок статті можна підбити словами все того ж Біленького: «Рішення іменем України і її народу! І за це рішення саме народ і розплатився».

І розплачуватиметься ще дуже довго, щомісяця віддаючи частину зароблених грошей на зарплати збільшеному штату обслуги депутатів Полтавської облради і, власне, зарплату голові облради.

Читайте також:
Полтава
Поліція спільно з природоохоронцями вилучила півтора кілометра браконьєрських сіток у Кременчуцькому районі. Злодіїв не вдалося затримати.
08:29
Полтава
Невідомі особи без дозвільної документації здійснили геодезичні й вибухові роботи у ландшафтному парку «Гадяцький». Завдано збитків державі.
вчора, 19:14
Полтава
Він написав понад 60 антиукраїнських статей на замовлення московії
вчора, 17:11
Полтава
Чиновники та депутати нашого краю здебільшого лишаються осторонь війни. Для них ніби не існує нічого, крім глибини власної кишені з грошвою.
вчора, 12:27
Полтава
46-річний військовослужбовець поліг у бою проти московитів за село Урожайне на Донеччині цього тижня. Він не дозволив ворогу просунутися.
вчора, 06:00
Полтава
Незламний воїн поліг смертю хоробрих торік 20 липня, виконуючи бойове завдання на Бахмутському напрямку. Тепер його Чин увічнено у граніті.
17 квітня, 19:06