Трамп і трампісти хочуть капітуляції України

ПОЛІТИКА
26.09.2022, 09:18
Трамп і трампісти хочуть капітуляції України
Фото: The Epoch Times

Чим ближче проміжні вибори до Конґресу США, тим активніше працює кремлівське лобі всередині Республіканської та Демократичної партій.

Найбільше російський вплив помічено у колі так званих трампістів, стверджує відомий український політолог-міжнародник і військовий експерт Назар Приходько.

За його словами, попередній американський президент планує повернутися в Овальний кабінет Білого дому, а тому зараз намагається відвернути увагу своїх співгромадян від російської агресії в Україні.

Очевидно, Дональд Трамп зі своїми "яструбами"-республіканцями, котрі закривають очі на геноцид нашого народу загарбниками з РФ, переконані у власній перемозі і поразці демократів на цьогорічних парламентських виборах.

«Днями Трамп заявив, що "США повинні покинути Україну і (увага!) зосередитися на боротьбі з інфляцією". Як я раніше писав і казав, Дональд Фредович – ще тá потвора. Я писав і казав, що нормальний республіканець – це Майк Пенс, який відрікся від нього під час подій довкола Капітолію у січні 2021-го.

Чи варто вкотре нагадувати, що "трампісти" – вороги України, зокрема і Вікторія Спартц, яку використали в темну, а деякі наші опозиціонери носили її як ікону... Та хто ж послухає притомних вітчизняних політологів, поки хтось із нашої когорти публічно таки не викладе світлину з Ентоні Блінкеном чи Камаллою Гарріс», – зазначив Назар Приходько.

Також слід додати, що саме нечисленні конґресмени-трампісти постійно намагаються порушити двопартійну єдність у питаннях підтримки США боротьби України за власну свободу проти російської окупації.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що кремлівський бункерний щур максимально підіймає ставки незаконними "референдумами", маючи на меті схилити Україну і Захід до перемовин.

Читайте також:
Опінії
Чим довше Володимир Зеленський імітуватиме (чи гратиме?) роль президента, тим гірше буде Україні. Доведено затягуванням допомоги від США.
вчора, 07:12
Опінії
І водночас Укренерго, Енергоатом, ДТЕК, ERU, ОГТСУ та Укртрансгаз та інші патріоти готуються до «важливої» конференції в Будапешті.
12 квітня, 15:41
Війна
Уряд США заважає знищенню нафтопереробної промисловості РФ, бо зростуть ціни на «чорне золото». А ще — зміцняться позиції Дональда Трампа.
22 березня, 19:23
Полтава
Представник олігархічного проєкту «Довіра» Андрій Сімонов підшукує собі нових покровителів. Очевидно, патронат Олега Кулініча став тягарем.
17 березня, 08:48
Політика
Обранець від фракції «Слуга народу» Руслан Горбенко вважає, що всі українці з інвалідністю придатні до війська. Натомість депутати — ні.
12 березня, 12:37
Політика
Там, де особа почувається абсолютно безкарною, — відкривається безмежне поле для зловживань. Доведено «слугами народу» і соросятами.
08 березня, 13:36