У Путіна агонія, перемог більше не буде, – білоруський політолог Тишкєвіч

ПОЛІТИКА
21.09.2022, 20:23
У Путіна агонія, перемог більше не буде, – білоруський політолог Тишкєвіч
Фото: Telegram

Кремлівський бункерний щур максимально підіймає ставки незаконними "референдумами", маючи на меті схилити Україну і Захід до перемовин.

Відтак у разі, якщо путінський шантаж спрацює, ресурсна федерація московія матиме час і можливість підготуватися для нанесення нового, потужнішого удару.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі розмірковує авторитетний білоруський політолог і відомий дисидент Ігар Тишкєвіч, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, обіцянка сепаратистів і колаборантів Луганщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини організувати "волевиявлення" без ширми подібності на електоральний процес не бентежить нікого у Кремлі.

«Особисто Владімір Путін поспішає та намагається максимально підняти ставки. На це вказує кілька причин, які коротко перерахую:

  1. Шантаж із використанням теми енергоносіїв, радіаційної загрози, дестабілізації ринку продовольства не дає результатів.
  2. Зона впливу РФ та її політична вага почали танути, що наочно продемонстрував форум Шанхайської організації співробітництва у Самарканді.
  3. Російська агітаційна машина так і не змогла пояснити власному населенню, що ж сталося у вересні на теренах Харківської області.
  4. Спроба "кинути кістку" радикалам та з іншого боку, дати образ "перемоги" російському суспільству, тобто формат якогось аналога "КримНашу".
  5. Спроба змусити Збройні Сили України розпочати нову фазу наступу дещо раніше запланованого і, тим самим, створити передумови для часткової невдачі кампанії.
  6. Оголошення захоплених територій "своїми" створює передумови говорити вже не про "спецоперацію", а про "війну", мовляв, Україна "напала на суверенні території" РФ і, як наслідок, активізувати мобілізаційні заходи.
  7. "Референдуми" створюють нову тему "запрошення до розмови", принаймні частини держав Європесйього союзу, загрожуючи масштабуванням "конфлікту" і намагається розпочати обговорення як "не допустити цього".

Одним словом, Путіну потрібне заморожування війни з позитивним порядком денним і хоч якісь компроміси з боку України. Паралельно Москва тиснутиме на Мінськ, розуміючи, що втягування режиму Алєксандра Лукашенка частково розв'яже питання проведення мобілізації. Тобто, вже можна чітко стверджувати, що створювана довгі роки політична конструкція зовнішнього впливу РФ ось-ось повністю розсиплеться», – підсумував Ігар Тишкєвіч.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства стає очевидним не тільки українцям.

Читайте також:
Опінії
Під час візиту до Пекіна кремлівський бункерний дід таки зізнався, що росія програла війну. А тому не треба її добивати ракетами ATACMS.
19.10.2023, 12:44
Блоги
Кремлівський бункерний щур загнав сам себе у глухий кут, і виходів із нього кілька: куля у скроню, шибениця чи лезом по шиї...
13.06.2023, 22:59
Світ
Кремль намагався зробити, щоби вступ Фінляндії у Північноатлантичний альянс не виглядавпоразкою РФ. Але у Москві вкотре прорахувалися.
09.04.2023, 16:51
Політика
Кремлівський бункерний щур живе в ілюзорному світі, де РФ має одні перемоги над супротивниками. Певно, така ситуація нам на руку...
26.12.2022, 20:15
Опінії
Російський Генеральний штаб спіймав облизня. Управління війною перебирають зек Євгєній Прігожин і манкурт Рамзан "Дон-Дон" Кафіров.
04.11.2022, 19:45
Опінії
Кремлівські вежі хитають одна одну у гонитві за абсолютною владою на Московії. Владімір Путін не готовий підтримати жодну з них відкрито.
09.10.2022, 08:49