Трамп не захотів проводити другу зустріч з Боневтіком Херпідуєвичем

ПОЛІТИКА
26 квітня, 15:09
Трамп не захотів проводити другу зустріч з Боневтіком Херпідуєвичем

Продовження зустрічі Володимира Зеленського та Дональда Трампа після церемонії прощання з Папою Римським Франциском не було.

Про це пише «Суспільне» із посиланням на джерело.

Як зазначається, президент США Дональд Трамп мав намір їхати в аеропорт одразу після меси. Зеленський тим часом прибув до резиденції посла Великої Британії в Італії на зустріч з прем'єр-міністром Кіром Стармером.

Нагадаємо, перед початком похорону Папи Римського Зеленський та Трамп провели зустріч у Базиліці Святого Петра у Ватикані.

Вона тривала всього 15 хвилин, і за словами речника Зеленського, лідери домовилися продовжити переговори протягом дня.

У Білому домі зустріч Зеленського та Трампа перед початком похорону назвали «продуктивною». Це була перша зустріч Зеленського з президениом США після зустрічі в Овальному кабінеті 28 лютого, яка закінчилася гучним скандалом.

Автор : Валерій Гонтар
Читайте також:
Полтава
Після невдачі з Чернишовим, тепер сподівається підкупити військових.
28 червня, 08:09
Війна
Зеленський, який заборонив собі зустрічатися з путеном, хоча з путеном зустрітися
27 червня, 13:19
Опінії
Таємна історія капітуляції в ПАРЄ: хто стояв за проросійським рішенням Зеленського.
26 червня, 11:23
Політика
Зеленський запровадив санкції проти бізнес-партнерів власника «Української правди».
22 червня, 15:39
Політика
Зеленський, який узурпував владу в Україні, погрожує Зеленському, який продає промо кварталу на росіі.
21 червня, 17:16
Політика
Кортежі -нах. Олігархів - нах. Вчителям 4 тисячі доларів. Наїлися напилися насміялися, малохольні?
19 червня, 09:43