Трампу нагадали, що НАТО захищало свого члена лише раз — після 11 вересня 2001-го

ПОЛІТИКА
13 лютого, 10:52
Речник Держдепу Метью Міллер
Речник Держдепу Метью Міллер

Конгрес та американці підтримують Альянс.

НАТО забезпечує насамперед захист США, нагадав речник Держдепу Метью Міллер 45-му президентові Дональду Трампу на тлі його скандальної заяви.

«Це не просто вигода — це не просто Альянс, в який Сполучені Штати вкладають кошти; ми також багато отримуємо від цього Альянсу, — наголосив Міллер під час останнього брифінгу. — Єдиний раз, коли НАТО стало на захист однієї зі своїх країн-членів, — це був захист Сполучених Штатів після 11 вересня».

За словами представника Держдепу, Конгрес та американці підтримують Альянс. Також Міллер попередив, що будь-яке заохочування росії до нападу на союзників і партнерів Штатів є небезпечним.

Нагадаємо, 45-й президент США та номінант від Республіканської партії на виборах Дональд Трамп заявив, що «заохочував би росію робити все, що їй заманеться» з країнами ЄС, які не згідні збільшити видатки на оборону в рамках функціонування НАТО.

Ця заява викликала шквал критики. Приміром, чинний американський лідер Джо Байдена назвав свого потенційного опонента корисним прислужником диктатора владіміра путіна, а в Євросоюзі наголосили, що Альянс не буде залежати від капризів президента США.

Читайте також:
Політика
Західні суспільства тверезіють від багаторічного москвофільства тільки після гучного стусана від сусідів РФ. Не можна замиритися із Кремлем.
22 березня, 06:03
Світ
База НАТО матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км.На базі зможуть постійно проживати до 10 тис. військовослужбовців
18 березня, 10:53
Світ
Швеція офіційно стала новим 32-м членом НАТО.
07 березня, 18:07
Світ
Раніше парламент Угорщини ратифікував вступ Швеції до Північноатлантичного Альянсу
05 березня, 18:27
Війна
На тлі панічних новин в Європі стає панівною думка, що Україна поступово програє війну. Захід мусить нарешті допомогти спинити агресора.
28 лютого, 19:17
Війна
Французька опозиція розкритикувала Макрона за заяву про відправку в Україну військ країн НАТО
27 лютого, 11:19