Тривають навчання з цивільного захисту для керівників підприємств і освітніх закладів Кременчука

ПОЛТАВА
13.11.2019, 09:22
Тривають навчання з цивільного захисту для керівників підприємств і освітніх закладів Кременчука

Методисти центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області упродовж 11-15 листопада проводять у Кременчуці навчання для керівників підприємстві освітніх закладів міста.

Про це інформує сайт Кременчуцької міської ради. Зазначається, що навчання проводяться у рамках міського плану основних заходів з цивільного захисту населення, в яких беруть участь майже 200 осіб.

Їх попереджають про дотримання нормативно-правової бази й виконання основних завдань з підготовки органів управління та сил до цивільного захисту. Також проводиться ознайомлення з комплексом заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Як повідомляють у міськраді, головна мета — підвищення рівня компетентності та удосконалення керівниками підприємств і освітніх закладів власної підготовленості до виконання службових обов’язків у непередбачуваних умовах. Вони мають бути готові до керування особовим складом та працівниками під час надзвичайної ситуації.

Читайте також:
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
10:52
Відкриті торги визначили виконавця ремонтних робіт на шляхопроводі по проспекту Свободи у Кременчуці.
10:30
На Полтавщині очікують міністра внутрішніх справ.
10:15
Напруга у Нових Санжарах викликана інформаційними маніпуляціями.
09:25
Панікою можуть скористатися задля дестабілізації ситуації в країні.
08:56
Громадські слухання щодо розроблення Генерального плану розвитку відбулися у Бутенківській об'єднаній територіальній громаді.
вчора, 09:25