Тривога через омікрон відступає. Ціни на нафту знову зростають

ЕКОНОМІКА
08.12.2021, 08:45
Тривога через омікрон відступає. Ціни на нафту знову зростають
Фото: google

Через побоювання, що вакцини можуть бути менш ефективними проти нового штаму коронавірусу

Ціни на нафту зростають 7 грудня після зниження майже на 5% напередодні. Січневі ф'ючерси на нафту WTI виросли на 1,54% до $70,56 за барель. Ф'ючерси на нафту марки Brent із постачанням у січні піднялися на 1,22% до $73,97 за барель.

Нафта дорожчає, оскільки побоювання про вплив штаму омікрон на світовий попит ослабли, а переговори про ядерну програму Ірану натрапили на перешкоди, що затримує повернення постачань іранської нафти, пише Reuters.

Минулого тижня ціни на нафту обвалилися через побоювання, що вакцини можуть бути менш ефективними проти нового штаму коронавірусу — омікрону. Це викликало побоювання, що для стримування вірусу буде введено повторні обмеження і що зростання світової економіки та попит на нафту сповільняться.

Проте офіційний представник сфери охорони здоров'я ПАР повідомив у вихідні, що у пацієнтів зі штамом омікрон спостерігалися лише легкі симптоми. Головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі також сказав в інтерв'ю CNN, що поки що несхоже, що омікрон спричиняє тяжку течію COVID.

  • 26 листопада ціни на нафту впали на 12% разом з іншими ринками через побоювання, що штам Omicron призведе до нових карантинних обмежень. Після цього аналітики Morgan Stanley знизили прогноз цін на нафту Brent на перший квартал 2022 року з $95 до $82,5 за барель. Цього ж дня лютневий ф'ючерс на нафту Brent впав нижче за $70 за барель вперше за три місяці.
Читайте також:
Економіка
Популярна серед українських відпочивальників південноазійська країна-курорт на сьогодні не спроможна дозволити собі імпорт палива.
22 червня, 20:36
Опінії
І поки невідомо, як швидко вдасться подолати приголомшливу бідність і руїну. Але вже нині корупція має розцінюватися як державна зрада.
24 квітня, 08:48
Економіка
Лідери падіння — цінні папери російських металургійних та гірничодобувних компанії
24 лютого, 15:43
Світ
Водночас відомо, що нині на міжнародному нафтовому ринку вперше з 2014 року виявлено істотний дефіцит пропозиції.
01 лютого, 06:51
Світ
Підприємці Фінляндії звинувачують Україну у непоступливості агресору, адже вони не можуть продати власну продукцію за валюту в РФ.
29 січня, 11:36
Книги
Прийшла біда, звідки не чекали: невдовзі книги можуть стати розкішшю для українців через дефіцит паперу.
22 січня, 10:27