Трубу прорвало: у мережу потрапили записи розмов із кабінету директора ДБР

УКРАЇНА
20.11.2019, 09:29
Трубу прорвало: у мережу потрапили записи розмов із кабінету директора ДБР

У Державному бюро розслідувань стався витік інформації, у якій фігурує директор ДБР Роман Труба та найближче оточення президента Зеленського.

На каналі в telegram «Трубу прорвало» було оприлюднено деякі з можливих розмов у кабінеті директора ДБР Романа Труби.

З опублікованих аудіозаписів витікає, що директор ДБР не самостіна особа, команди кого підозрювати, кого «пресувати», кого не чіпати, надходять до нього з Офісу президента від Андрія Богдана.

На одному з записів Труба розповідає подробиці наради у Зеленського очільників силових відомств. Він ділиться, що точно працює до 31 грудня, якщо не продемонструє результат. До тем, по яких були поставлені завдання належать «Укроборонпром», КМДА, Фонд гарантування вкладів, будівництво порту «Одеса», Аграрний фонд, бурштин, ліс, митниця, екологічна сфера, Порошенко.

На іншому записі власник компанії-виробника спальних мішків для армії не задоволений допитом у поліції і приходить домовитися з цього приводу з Трубою. Директор ДБР відповідає: «Там нічого критичного у вас немає, якісь там дрібниці».

Також у записах фігурує доля «Приватбанку».

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що з приходом до влади Зеленського НАБУ почало працювати на олігарха Ігоря Коломойського.