Тулсі Габбард критикує Зеленського: звинувачує в підриві демократії в Україні

ПОЛІТИКА
03 березня, 15:00
Тулсі Габбард критикує Зеленського: звинувачує в підриві демократії в Україні

Глава національної розвідки США Тулсі Габбард звинуватила Зеленського в підриві демократії в Україні.

«Володимир Зеленський стверджує, що бореться за свободу і демократію, але при детальному розгляді ми бачимо протилежне. В Україні скасовані вибори. Політичні партії замовчуються або оголошуються поза законом, а їхніх членів ув’язнюють. Ми спостерігаємо закриття церков. Здійснюється повний державний контроль над ЗМІ. Можна продовжувати перелічувати безліч проблем, які суперечать цінностям демократії та свободи», - заявила Габбард в ефірі Fox News.

Вона стверджує, що конфлікт із Білим домом виник через «ескалацію Зеленського», яка стала «сюрпризом», оскільки візит був попередньо підготовлений. За її словами, ця сварка створила «величезний розкол» у відносинах між США та Україною.

Габбард вважає, що Зеленський погоджується лише на таку угоду, яка призведе до «того, що він вважає перемогою України», навіть якщо це призведе до Третьої світової війни.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Радник Зеленського заявив, що в Україні немає диктатури – у нас відкриті кордони та постійні вибори.
04 березня, 15:00
Політика
Ілон Маск закликав Володимира Зеленського відійти від влади, виїхати з України в нейтральну країну й натомість отримати «амністію».
04 березня, 10:02
Опінії
Диктатура і свобода — речі несумісні.
21 лютого, 15:00
Політика
Ініціатори заяви вважають запровадження персональних санкцій політичним та фінансовим знищенням свого суперника.
18 лютого, 09:45
Опінії
Цікаво все ж, а за що там головувало то РНБОУ і чи його члени взагалі бачили ті списки?
15 лютого, 10:05
Опінії
Санкції РНБО, спрямовані проти громадян України, підсудних українському правосуддю, є грубим порушенням Конституції.
14 лютого, 17:23