У 14 пацієнтів Кременчуцької лікарні підозрюють коронавірус

ПОЛТАВА
01 квітня, 11:10
У 14 пацієнтів Кременчуцької лікарні підозрюють коронавірус

У 14 кременчужан відібрали аналізи на коронавірус і надіслали на дослідження в Полтаву. 11 з них мали контакт із хворою.

Віце-мер Кременчука Ольга Усанова повідомила, що 14 зразків на лабораторне дослідження надіслали в Полтаву.

Аналізи відібрали в пацієнтів Першої міської лікарні, які мали контакт з хворою на коронавірус 68-річною жінкою і в 3 пацієнтів інфекційного відділення лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька».

За минулу добу проведено 6 експрес-тестів на коронавірус у Кременчуці, всі негативні.

У двох кременчужан діагностували пневмонії, додала Ольга Усанова. В лікарнях Кременчука зараз 51 пацієнт із пневмонією, двоє – в тяжкому стані.

Нагадаємо, сьогодні коронавірус підтвердили в доньки 68-річної кременчужанки. Вона зараз лікується вдома. У неї хвороба проходить безсимптомно.

 «У неї симптоми відсутні, але ПЛР-тест підтвердив коронавірус. Саме доньку можна рахувати «нульовим пацієнтом» на Полтавщині. Вона, до речі, приїхали з Польщі хвора і лікарям про це не повідомляла. Зараз вона перебуває на самоізоляції вдома в Кременчуці», – повідомив голова Полтавської ОДА Олег синєгубов.

Зараз у Полтавській області на самоізоляції 2049 людей, які повернулись з-за кордону. 737 осіб вийшли з домашнього карантину здоровими.

«Загалом очікуємо результати лабораторного тестування у 13 підозрюваних на коронавірус. Два з них – з учорашнього дня. Це чоловік із Машівки, який нещодавно повернувся з-за кордону і жінка з Кременчука, яка контактувала з хворою на коронавірус 68-річною кременчужанкою», – говорить Синєгубов.

Діагностику проводить Полтавський обласний лабораторний центр

Читайте також:
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30
Діти міста Перечин, які залишилися без піклування батьків, заразилися коронавірусом через порушення санітарних норм.
11 травня, 12:25
Найбільшу кількість випадків зареєстровано у Львівській(65), Чернівецькій(49), Закарпатській областях (44) та в місті Києві (46).
08 травня, 16:38
Хочете пообідати не вдома, але дошкуляє пандемія? — Не біда, скоро звичні заклади громадського харчування замінять скляні кабінки на двох.
07 травня, 09:40
Нерозважливий крок фінляндських урядовців щодо надання прихистку майже 200 нелегалам тлі пандемії коронавірусу вже дається в знаки.
06 травня, 12:10
Влада провалила підготовку до епідемії.
29 квітня, 14:05