На Полтавщині людей почнуть штрафувати за відпочинок на природі

ПОЛТАВА
31 березня, 14:00
На Полтавщині людей почнуть штрафувати за відпочинок на природі

У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.

Про це сьогодні повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Нагадаємо, штрафи за порушення карантину – від 17 до 34 тис грн.

Ринки на Полтавщині не працюватимуть і магазини насіння також будуть зачинені.

«Полтавці зараз думають про те, що посадити на городі. А я думаю про те, що в Полтаві нема жодного крематорію – це питання для мене. Ми готуємося до найгіршого сценарію. У Чернівецькій області закриті цілі населені пункти, а ми думаємо, про городи. Якщо ми втримаємо динаміку захворювання, то будемо послабляти заходи карантину», – зауважив Синєгубов.

Встановлювати додаткові карантинні пункти не будуть.

«Якщо підозри на коронавірус підтверджуватимуться, то ми запровадимо перепускний режим. Зараз ми працюємо на профілактику. Люди бачили, що на в’їздах до деяких населених пунктів ми вже встановили кілька постів і палаток, де будуть відбуватися сортування можливих захворілих. Лікарі прийматимуть рішення про госпіталізацію», – додав Синєгубов.

Зараз у області є дві підозри на коронавірус. Це чоловік із Машівки, який нещодавно повернувся з-за кордону і жінка з Кременчука, яка контактувала з хворою на коронавірус 68-річною жінкою.

Зараз на самоізоляції в домашніх умовах у області 1967 людей.

На Полтавщині активно дезінфікують місця громадського користування. Цим займається влада на місцях.

«Поки що у нас нема спалахів коронавірусу. Маскового режиму на вулицях дотримується незначна кількість людей, є скупчення людей. Ми моніторили магазини продуктів харчування. Там є велика кількість людей без масок. Це ризик, який ми враховуємо», – каже Синєгубов.

Зауважимо, що в продажу масок нема. На дверях більшості аптек зараз вивішені оголошення на зразок «Масок і антисептиків у продажу нема».

Кілька оголошень на дверях аптеки в мікрорайоні Левада
Кілька оголошень на дверях аптеки в мікрорайоні Левада
Фото:Останній Бастіон

Коли засоби захисту для населення будуть в аптеках, Синєгубов не розповів. Кілька днів тому обіцяв, що для населення вони з’являться тижнів через два.

вибір редакції
Читайте також:
З 1 червня розпочинається черговий етап послаблення карантину.
26 травня, 16:01
Сьогодні біля будівлі Кабміну проходила акція протесту батьків, які вимагали від уряду відкрити дитячі садочки.
20 травня, 14:36
Поточна санітарно-епідеміологічна ситуація дозволяє відновити нормальну підприємницьку та громадську діяльність на території міста.
09 травня, 11:19
При цьому, пом'якшення карантину почнеться як і планувалося – з 11 травня.
04 травня, 14:35
Антоніу Гутерреш закликав держави світу утриматися від дискримінації власних громадян під час подолання спалаху коронавірусу.
23 квітня, 13:25
Мешканців курортного міста на Полтавщині закликають на Великодні свята утриматися від виходу на вулицю й залишатися вдома.
18 квітня, 14:00