У Болгарії на території військового заводу стався вибух

У Болгарії на території військового заводу стався вибух

Близько 300 людей евакуювали

У селі Беліца поблизу болгарського міста Трявни стався вибух на території військового заводу EMCO. Обійшлося без постраждалих.

Про це повідомляють BNT News та BNR News  

Відомо, що приблизно об 11:00 під час доставлення палива до підприємства загорілася вантажівка, один зі складів із боєприпасами охопив вогонь, внаслідок чого стався вибух.

Орієнтовно 300 людей евакуювали із населених пунктів, розташованих поблизу заводу, — міністр внутрішніх справ Іван Демерджієв зазначає, що це превентивний захід. 

Через поширення диму після вибуху в населеному пункті Плачківці встановлять мобільну станцію вимірювання якості повітря. Мер Трявни Денчо Мінев закликає населення зачиняти вікна й утриматися від походу на вулицю. У районі також активували систему оповіщення BG-ALERT. 

Наразі на місці інциденту працюють пожежники, рятувальники й регіональні інспекції з охорони навколишнього середовища та вод, створено оперативний штаб. Міністр внутрішніх справ повідомив, що причини вибуху ще зʼясовують. 

«Ми створили організацію для локалізації пожежі. Це сталося вдень, під час процесу, у якому на місці були присутні робітники. Причини, найімовірніше, внутрішні», — додав він. 

Автор : Іван Сірко
Читайте також:
Світ
Влада іспанського анклаву Сеута на півночі Африки запевнила, що депортувала 48 300 з 50 000 мігрантів.
01 серпня, 11:15
Війна
Терористи з московії нищать склади з боєприсами.
31 липня, 15:05
Світ
Японська влада наказала евакуюватися майже 300 тисячам місцевих жителів.
28 липня, 16:01
Війна
Війська рф зранку 27 липня атакували місто Дніпро, понівечивши підприємство, багатоквартирні будинки, магазини та автівки.
27 липня, 10:29
Світ
У момент катастрофи сім’я, яка мешкала в будинку, не перебувала всередині.
25 липня, 20:53
Світ
Внаслідок падіння гелікоптера один військовослужбовець загинув, а четверо зазнали травм.
23 липня, 19:17