У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв

ВІЙНА
28.09.2023, 11:49
У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв

Мужній чеченець прийняв свій останній бій на Запорізькому напрямку.

Поліг смертю хоробрих голова чеченської діаспори Кривого Рогу Магомед Ганієв. Військовий був родом із Інгушетії. Очолював чеченську громаду на Кривбасі з 2021 року.

Після початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ Московії в Україну, Магомед взяв до рук зброю і став на захист нашої держави. Він воював у складі батальйону імені шейха Мансура.

У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_1У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_2У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_3У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_4

Як стало відомо, у своєму заповіті Магомед просив поховати його на мусульманському цвинтарі у Києві. Міністр оборони Чеченської Республіки Ічкерія разом з імамом вирушив до України для термінової підготовки його похорону.

У загиблого військовослужбовця залишилася дружина та донечки.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Війна
Під час виконання бойового завдання загинув чотириразовий чемпіон України з богатирського багатоборства Павло Іщенко
12 жовтня, 09:16
Війна
На війні загинув відомий фанат київського Динамо Євген «Жмен» Лукʼянюк.
08 жовтня, 09:07
Життя
Помер український журналіст-розслідувач та співзасновник розслідувального проєкту «Наші Гроші» Олекса Шалайський.
04 жовтня, 14:06
Війна
Він добровольцем доєднався до ЗСУ.
02 жовтня, 13:49
Війна
Вони обоє були родом із населених пунктів, окупованих ворогом, які прагнули звільнити.
13 вересня, 16:35
Війна
Пілот загинув під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку.
11 вересня, 16:36