У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв

ВІЙНА
28.09.2023, 11:49
У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв

Мужній чеченець прийняв свій останній бій на Запорізькому напрямку.

Поліг смертю хоробрих голова чеченської діаспори Кривого Рогу Магомед Ганієв. Військовий був родом із Інгушетії. Очолював чеченську громаду на Кривбасі з 2021 року.

Після початку повномасштабного вторгнення окупаційних військ Московії в Україну, Магомед взяв до рук зброю і став на захист нашої держави. Він воював у складі батальйону імені шейха Мансура.

У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_1У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_2У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_3У боях за Україну загинув воїн батальйону імені шейха Мансура Магомед Ганієв_4

Як стало відомо, у своєму заповіті Магомед просив поховати його на мусульманському цвинтарі у Києві. Міністр оборони Чеченської Республіки Ічкерія разом з імамом вирушив до України для термінової підготовки його похорону.

У загиблого військовослужбовця залишилася дружина та донечки.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також:
Некролог
Полтавський край знову огорнули біль і туга через фронтову втрату. Наш земляк поліг у бою проти росіян поблизу села Залізничне на Донеччині.
14:50
Новини
Попрощатися з Іриною Фаріон можна буде 21 липня з 19:00 до 22:00 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.
20 липня, 18:42
Некролог
Уродженець Полтавського краю і житель Миргородської громади віддав життя за Україну. Він до останнього подиху захищав батьківщину.
19 липня, 14:53
Некролог
Синьо-жовті стяги приспущені, у скорботі вся Хорольська громада. Додому із Північного фронту на щиті повернувся наш незламний земляк.
16 липня, 14:54
Некролог
Полтавський край знову у жалобі через бойову втрату на фронті. У селі Нова Михайлівка в останню дорогу провели нашого незламного земляка.
15 липня, 21:40
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51