У боях за Україну загинув засновник розвідзагону "Бешкетники Сірка"

ВІЙНА
26.03.2023, 14:55
У боях за Україну загинув засновник розвідзагону "Бешкетники Сірка"

Іван Щеголов захищав Україну з 2016 року у лавах ДУК "Правий Сектор"

 На фронті загинув Іван Щеголов, засновник розвідувального загону "Бешкетники Сірка".

Про смерть воїна повідомили побратими Івана Щеголова.

"Один із засновників нашої родини, найголовніший Бешкетник "Щегол" загинув. Він був одним із тих, хто йшов першим у бій, завжди вів за собою людей, ніколи його усмішка не сходила з його обличчя", - ідеться у дописі.

"Бешкетники Сірка" – частина 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Іван Щеголов у 2016 році вступив до лав  ДУК "Правий Сектор". Він протистояв окупантам під командуванням Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, першого добровольця, який став Героєм України за життя.

Його побратими також зауважили, що він завжди пишався, що проходив службу у Першій Штурмовій Роті ДУК "Правий Сектор". А на момент підписання контракту з ЗСУ він уже був "справжнім Бешкетником".

"Щегол" – воїн найкращий з найкращих. Ти прийняв нас до себе як у сім'ю, бойовий командир, який вів за собою в бій людей, які, безсумнівно, підуть за тобою. Який біль тебе втратити, для країни це величезна втрата. Вальгалла відчинила свої ворота, тебе там зустрічають віддаючи салют. Завжди в серці", – додали побратими.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Читайте також:
Полтава
Молодший сержант поліг смертю хоробрих 20 червня у запеклих боях на Луганщині. Полтавський край учергове прощається зі своїм вірним сином.
вчора, 14:52
Полтава
Щодня на російсько-українській війні гинуть кращі сини та доньки України. На жаль, Полтавщина також втрачає мужніх Героїв!
17 червня, 06:09
Полтава
Уродженець села Якимове Полтавського краю поліг смертю хоробрих у бою проти московитів. Нашому земляку нещодавно виповнилося 43 роки.
12 червня, 14:54
Некролог
Непоправна втрата для Полтавського і Волинського країв. Лави Небесного Воїнства України поповнив наш 36-річний боєць.
07 червня, 08:29
Полтава
Полтавський край зазнав непоправної втрати. На полі бою проти окупаційно-терористичного контингенту РФ поліг наш земляк.
06 червня, 13:42
Полтава
У лавах Небесного Воїнства України стало ще на одного Героя більше. Клята війна забрала життя уродженця села Заріг Лубенського району.
03 червня, 21:41