У боях за Україну загинув засновник розвідзагону "Бешкетники Сірка"

ВІЙНА
26 березня, 14:55
У боях за Україну загинув засновник розвідзагону "Бешкетники Сірка"

Іван Щеголов захищав Україну з 2016 року у лавах ДУК "Правий Сектор"

 На фронті загинув Іван Щеголов, засновник розвідувального загону "Бешкетники Сірка".

Про смерть воїна повідомили побратими Івана Щеголова.

"Один із засновників нашої родини, найголовніший Бешкетник "Щегол" загинув. Він був одним із тих, хто йшов першим у бій, завжди вів за собою людей, ніколи його усмішка не сходила з його обличчя", - ідеться у дописі.

"Бешкетники Сірка" – частина 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка.

Іван Щеголов у 2016 році вступив до лав  ДУК "Правий Сектор". Він протистояв окупантам під командуванням Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, першого добровольця, який став Героєм України за життя.

Його побратими також зауважили, що він завжди пишався, що проходив службу у Першій Штурмовій Роті ДУК "Правий Сектор". А на момент підписання контракту з ЗСУ він уже був "справжнім Бешкетником".

"Щегол" – воїн найкращий з найкращих. Ти прийняв нас до себе як у сім'ю, бойовий командир, який вів за собою в бій людей, які, безсумнівно, підуть за тобою. Який біль тебе втратити, для країни це величезна втрата. Вальгалла відчинила свої ворота, тебе там зустрічають віддаючи салют. Завжди в серці", – додали побратими.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Читайте також:
Війна
Підступна війна, розпалена російською агресією 9 років тому, продовжує забирати кращих із найкращих, розкручуючи жорна смерті.
28 травня, 21:19
Некролог
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Східного фронту своє життя віддав наш земляк музикант В'ячеслав Родіонов.
22 травня, 19:33
Війна
Обороняючи Україну поліг воїн 116 ОБрТрО, депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук
21 травня, 11:30
Некролог
Жорна російської агресивної війни забирають в української нації кращих із кращих, тих, хто мав би творити, а не гинути у Донецьких степах.
19 травня, 20:23
Некролог
Вірний син Волинської землі спочив вічним сном як справжній козак під час виконання бойового завдання на Бахмутського напрямку.
18 травня, 19:45
Некролог
Обірвалося життя колишнього очільника Надержинщинської сільської ради Григорія Варави
18 травня, 15:30