У боях за волю України поліг письменник Володимир Бульба

10.03.2023, 17:48
У боях за волю України поліг письменник Володимир Бульба

На фронтах нашої великої війни проти одвічного ворога зі Сходу гинуть найкращі козаки. Смерть збирає свої криваві жнива...

Трагічну звістку про загибель Володимира Бульби оприлюднило видавництво "Zалізний Тато". Про це повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовець був життєрадісним і ніколи не відмовляв у помочі тим, хто її потребував. А ще, полеглий Герой запам'ятався щемливими листами з фронту до малечі у тилу.

«9 березня ми дізнались, що Володимир Бульба загинув у бою за Україну. Його життєве мотто: "Все, що ти робиш, має бути та корисним, і цікавим". Не дивно, що саме так формулює задачу людина, що заснувала мережу музичних шкіл "Rock School", через яку пройшли й проходять тисячі дітей.

Це – величезний обрій для дітей і дорослих, що розвинули свої таланти й повірили в себе завдяки захопленій і самовідданій праці Володимира. З початком повномасштабного вторгнення він так само самовіддано поринув в інший вид діяльності – захист України. Дякуємо за Чин. За світло, яке ти залишив по собі. Сил родині пережити втрату», – повідомили у видавництві "Zалізний Тато".

Зі свого боку редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким полеглого Героя. Честь, шана, слава і вічна пам'ять тобі, нескорений Воїне!

Некролог