У Британії хочуть визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією

СВІТ
27.04.2023, 09:05
У Британії хочуть визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією

Причиною стали наслідки діяльності групи "Вагнера" та російський вплив у Дарфурі, Судані та Сахелі

Група депутатів британського парламенту виступила із закликом оголосити ПВК "Вагнера" терористичною організацією у зв'язку з деструктивною роллю, яку вона веде у Судані.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на авторитетне британське видання The Telegraph.

Доповідь з відповідним запитом, адресована уряду міжпартійної парламентської групи з Судану та Південного Судану, була представлена в середу.

"Сполученому Королівству слід оцінити наслідки діяльності групи "Вагнера" та російський вплив у Дарфурі, Судані та Сахелі. Необхідно оголосити групу "Вагнера" терористичною організацією та запровадити цільові санкції", - йдеться у документі.

Відповідно до звіту, конкуруючі суданські генерали, які нині борються за владу, входять до числа бенефіціарів підтримки ПВК "Вагнера".

Докази, наведені в доповіді, також свідчать про те, що росія почала змову з військовим керівництвом Судану, що дозволило мільярдам доларів золотом обійти суданську державу.

Також повідомляється, що бойовики "Вагнера" постачали суданським бойовикам ракети класу "земля-повітря" в їх битві за контроль над державою проти лідера Судану генерала Абдель Фаттаха аль-Бурхана.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки разом із союзниками стримують вплив російської приватної військової компанії "Вагнера" в Африці та на інших континентах.

Читайте також:
Світ
Командування збройних сил США співпрацює з партнерами, щоб притягнути хуситів до відповідальності та зменшити їхній військовий потенціал
14 червня, 10:00
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25