У Британії хочуть визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією

СВІТ
27 квітня, 09:05
У Британії хочуть визнати ПВК "Вагнер" терористичною організацією

Причиною стали наслідки діяльності групи "Вагнера" та російський вплив у Дарфурі, Судані та Сахелі

Група депутатів британського парламенту виступила із закликом оголосити ПВК "Вагнера" терористичною організацією у зв'язку з деструктивною роллю, яку вона веде у Судані.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на авторитетне британське видання The Telegraph.

Доповідь з відповідним запитом, адресована уряду міжпартійної парламентської групи з Судану та Південного Судану, була представлена в середу.

"Сполученому Королівству слід оцінити наслідки діяльності групи "Вагнера" та російський вплив у Дарфурі, Судані та Сахелі. Необхідно оголосити групу "Вагнера" терористичною організацією та запровадити цільові санкції", - йдеться у документі.

Відповідно до звіту, конкуруючі суданські генерали, які нині борються за владу, входять до числа бенефіціарів підтримки ПВК "Вагнера".

Докази, наведені в доповіді, також свідчать про те, що росія почала змову з військовим керівництвом Судану, що дозволило мільярдам доларів золотом обійти суданську державу.

Також повідомляється, що бойовики "Вагнера" постачали суданським бойовикам ракети класу "земля-повітря" в їх битві за контроль над державою проти лідера Судану генерала Абдель Фаттаха аль-Бурхана.

Раніше повідомлялося, що Сполучені Штати Америки разом із союзниками стримують вплив російської приватної військової компанії "Вагнера" в Африці та на інших континентах.

Читайте також:
Політика
Міжнародна федерація боротьби допустила росіян з мітингу «Zа мир без нацизма»
15 вересня, 13:45
Війна
Окупанти обстріляли автомобіль гуманітарної організації Road to Relief, який їхав зі Слов’янська в напрямку Бахмуту
10 вересня, 14:20
Війна
Кількість постраждалих зросла майже до 40 осіб
08 вересня, 11:17
Світ
Прийшов час, щоб Пентагон надав Україні ракети великої дальності ATACMS.
07 вересня, 07:26
Кримінал
Російський терорист із незаконного збройного формування "Русич" уже місяць перебуває у комфортних умовах фінляндської тюрми.
26 серпня, 18:45
Війна
Російський бандитсько-чекістський режим пожирає своїх інфернальних дітей. Ватажки терористів-"вагнерівців" уже на концерті Іосіфа Кобзона.
26 серпня, 18:14