У британському парламенті заявили, що росію потрібно виключити з Радбезу ООН

СВІТ
17 травня, 15:55
У британському парламенті заявили, що росію потрібно виключити з Радбезу ООН

Росія продовжує свій ядерний шантаж

У відповідь на погрози представників російського режиму щодо застосування ядерної зброї, росія має бути виключена зі складу членів Ради Безпеки ООН. Захід повинен дати зрозуміти Росії, що захищатиме себе у відповідь на спробу рф застосувати ядерну зброю.

Про це в коментарі Guildhall заявив член парламенту Великобританії, екс-міністр фінансів та кадрової політики Північної Ірландії Семмі Вілсон.

«Дякую за ваше прохання прокоментувати погрози представників російського режиму щодо застосування ядерної зброї. Я вважаю, що Організація Об'єднаних Націй насамперед має виключити Росію із Ради Безпеки», – заявив політик.

«По-друге, Захід повинен чітко дати зрозуміти, що будь-яка спроба Росії застосувати ядерну зброю призведе до того, що країни Заходу захищатимуться», – підсумував Семмі Вілсон.

Раніше у відповідь на погрози московії про застосування ядерної зброї, член Палати Лордів парламенту Великобританії лорд Джон Еттлі заявив, що рішення зберегти на озброєнні британських сил ядерного стримування міжконтинентальні балістичні ракети Trident було правильним.

Читайте також:
Опінії
Один трильйон (1,000,000,000,000) євро сплатила Європа росії за викопне паливо за останні 10 років
16:25
Світ
Ігноруючи звернення української сторони, ввечері 6 липня судно було відпущене
15:35
Світ
Дане рішення стало наслідком зупинення роботи терміналів у Новоросійську
14:42
Опінії
Ресурсну федерацію московії давно слід позбавити місця у впливових міжнародних організаціях. Нам сила зробити це разом, долучайтеся!
вчора, 19:32
Війна
Чи це реально ? І в чому інтерес Заходу ?
05 липня, 12:27
Світ
Військові Сполученого Королівства можуть забезпечити підготовку до 10 тисяч українських військовослужбовців кожні 120 днів
04 липня, 12:15