У британському парламенті заявили, що росію потрібно виключити з Радбезу ООН

СВІТ
17.05.2022, 15:55
У британському парламенті заявили, що росію потрібно виключити з Радбезу ООН

Росія продовжує свій ядерний шантаж

У відповідь на погрози представників російського режиму щодо застосування ядерної зброї, росія має бути виключена зі складу членів Ради Безпеки ООН. Захід повинен дати зрозуміти Росії, що захищатиме себе у відповідь на спробу рф застосувати ядерну зброю.

Про це в коментарі Guildhall заявив член парламенту Великобританії, екс-міністр фінансів та кадрової політики Північної Ірландії Семмі Вілсон.

«Дякую за ваше прохання прокоментувати погрози представників російського режиму щодо застосування ядерної зброї. Я вважаю, що Організація Об'єднаних Націй насамперед має виключити Росію із Ради Безпеки», – заявив політик.

«По-друге, Захід повинен чітко дати зрозуміти, що будь-яка спроба Росії застосувати ядерну зброю призведе до того, що країни Заходу захищатимуться», – підсумував Семмі Вілсон.

Раніше у відповідь на погрози московії про застосування ядерної зброї, член Палати Лордів парламенту Великобританії лорд Джон Еттлі заявив, що рішення зберегти на озброєнні британських сил ядерного стримування міжконтинентальні балістичні ракети Trident було правильним.

Читайте також:
Політика
Європейський Союз погодився дозволити грецькій судноплавній компанії транспортувати російський скраплений природний газ (СПГ).
вчора, 18:05
Війна
США досі не направили 400 мільйонів доларів для України на замовлення озброєння.
вчора, 14:37
Політика
У Німеччині це рішення викликало критику через співпрацю з російською компанією попри санкції.
вчора, 11:57
Війна
. Говорили про війну, «домовленості Анкориджа» та постачання зброї Україні.
вчора, 09:06
Політика
Поїздку попередньо заплановано на середину жовтня.
21 липня, 09:24