​У Чорнухинському районі планують розчистити річку

ПОЛТАВА
18.11.2019, 12:38
​У Чорнухинському районі планують розчистити річку

Співробітники Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області розпочали роботи з розчищення русла річки Многа у межах села Луговики Чорнухинського району.

Про це повідомляє офіційний сайт відомства. Екологічне поліпшення ділянки річки розпочалося минулого тижня, 14 листопада, з огляду берегів та виготовленням робочого проєкту.

Зазначається, що причиною стало звернення Луговиківської сільської ради, представники якої стурбовані неналежним станом річки Многа. Станом на 18 листопада фахівцями Регіонального офісу проводяться топографо-геодезичні вишукування на вказаній території.

Читайте також:
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
вчора, 19:33
Полтава
Жителі Пирятинської громади провели в останню путь земляка-військовослужбовця Юрія Пидяка, який віддав життя, виборюючи волю України.
01 липня, 08:17
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30 червня, 08:13
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25
Полтава
Суддя Октябрського суду міста Полтави Гольник Л.В. не відповідає критеріям професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП
25 червня, 11:25
Полтава
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник визнана "Етичною радою" недоброчесною.
23 червня, 14:55