У день виборів терористи готують збройні провокації під виглядом бійців АТО, - МВС

УКРАЇНА
25.10.2014, 14:09
У день виборів терористи готують збройні провокації під виглядом бійців АТО, - МВС

За даними розвідки, в день виборів терористи готують у зоні АТО збройні провокації під виглядом бійців батальйонів спецпризначення МВС. Про це повідомили на сайті видання «Еспресо» з посиланням на МВС України.

Із захопленого терористами Новоазовська до штабу АТО надійшла оперативна інформація, що там помічені кілька КАМАЗів з розпізнавальними знаками АТО. На цих автомобілях пересуваються люди, одягнені у камуфляжну форму з відзнаками батальйонів «Азов» і «Айдар».

За інформацією командира полку Нацгвардії «Азов» Андрія Білецького, в Новоазовську немає і не може бути українських бійців. Білецький допускає, що терористи, можливо, готують збройні провокації в сусідніх населених пунктах під виглядом бійців українських спецбатальйонів в день виборів, щоб залякати людей, викликати паніку і зірвати виборчий процес.

МВС України попереджає про можливі провокації і закликає населення прилеглих до зони АТО районів бути пильними, не піддаватися на провокації і не панікувати. А співробітникам міліції ще раз доручає докласти всі зусилля для забезпечення спокійного, безпечного і чесного волевиявлення громадян України.