У Донецьку «кіборги» підірвали старий термінал аеропорту та відступили , - ЗМІ

УКРАЇНА
01.12.2014, 12:14

У Донецькому аеропорту українські військові повністю підірвали будівлю старого терміналу та відступили з попередніх позицій, передає видання «УНІАН».

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж.

«Старий термінал в аеропорту Донецька - все. Підірвали та відступили з нього. Зараз бої в аеропорту продовжуються», - написав на своїй офіційній сторінці у Facebook журналіствидання «LB.ua» Олександр Рудоманов.

Наказ підірвати термінал, нібито надійшов із Києва. Про це виданню розповів один із військових 95-ї бригади.

Інформацію про те,що старий термінал аеропорту зруйнований підтвердило джерело INSIDER у керівництві АТО. За словами співрозмовника, термінал був зруйнований внаслідок потужного артилерійського обстрілу з боку бойовиків, який відбувся в ніч на 1 грудня.

«Наші бійці сидять у підвалі, жодного приміщення на поверхні, де можна знаходитись, не залишилось. Командування вирішує, чи відходити з терміналу», - сказав співрозмовник.

У свою чергу РНБО спростовує інформацію про те, що українські військові навмисно підірвали старий термінал Донецького аеропорту.

Про це під час брифінгу повідомив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, жодного спеціально спланованого підриву терміналу не було, оскільки там тривають запеклі бої, а отже сенсу щось підривати немає. Лисенко також відзначив, що термінал є захисною спорудою для українських військових, які утримують об'єкт.

Крім цього, як повідомляють жителі Донецька, в результаті обстрілу в ніч на 1 грудня, снаряди влучили в лікарню №14, приватний сектор по вулиці Геленджикській і в магазин на вулиці Терешкової.

Також за останні 36 годин у Донецькому аеропорту загинуло двоє військових, поранено близько 18 осіб.

Про це повідомив помічник міністра оборони Юрій Бірюков, який більше відомий як «Фенікс», на своїй сторінці у Facebook.