У екс-керівника столичного СБУ знайшлася незадекларована приватна клініка дружини в елітному районі Києва

УКРАЇНА
12.07.2017, 10:22
У екс-керівника столичного СБУ знайшлася незадекларована приватна клініка дружини в елітному районі Києва

Колишній керівник Головного управління Служби безпеки в місті Києві та Київській області Степан Грещук не вказував у деклараціях стоматологічну клініку дружини, а також подавав недостовірні відомості про авто. Про це повідомляє Антон Столяров в проекті «Декларації».

Електронні декларації працівників СБУ зараз засекречені. У декларації Грищука за 2015 рік відомості про внесок дружини до статутного капіталу відсутні. Натомість його дружина – Олена Риндіна, останні роки є засновницею та керівником ТОВ «Дентера-Плюс», що займається стоматологічною практикою. Згідно до інформації з сайту компанії, клініка знаходиться за адресою Драгомирова, 3, – у житловому комплексі бізнес-класу «Новопечерські Липки».

Згідно з витягом з реєстру МВС, у червні 2014 року Степан Грещук придбав новий автомобіль Mercedes-Benz E 350 CDI. Проте в деклараціях він вказав старішу модель – Е 320. Покупка обійшлася йому в понад мільйон гривень, що за тодішнім курсом становило близько $90 тис. За рік до цього Олена Риндіна також стала власницею нового BMW 328I. Зараз авто такої моделі коштує близько $25 тис.

Електронні декларації працівників СБУ засекречені. У відкритому доступі є лише декларація Степана Грещука за 2014 рік. Також програмі «Схеми» на свій запит вдалося отримати паперову декларацію за 2015 рік. У них відомості про внесок дружини до статутного капіталу відсутні.

Нещодавно стало відомо, що Грещук мешкає в елітному будинку на Хрещатику 27-Б. Квартира записана на його сестру Галину, а в своїх деклараціях Гращук замовчав своє проживання в цьому помешканні.

Грищук був звільнений з посади указом президента в травні 2017 року. Інформація про його нове призначення наразі відсутня. На посаду керівника СБУ Києва та області призначений Сергій Семочко.

Нагадаємо, начальника ГУ НП у Полтавській області Олега Беха підозрюють у здійсненні корупційних дій через задекларовану безробітною дружиною квартиру в елітній новобудові Києва.

ЧИТАЙТЕ: Під каблуком: начальник полтавської поліції Бех списав великі статки на дружину і її багатого батька