У Харкові за порушення зупинили авто нардепа від Слуги народу Куницького

ПОЛІТИКА
23.11.2021, 09:25
Олександр Куницький та Володимир Зеленський
Олександр Куницький та Володимир Зеленський

Нардеп порушив ПДР "поспішаючи" на виїзне засідання комітету ВР пов'язане з безпекою дорожнього руху

У понеділок, 22 листопада, патрульна поліція Харкова зупинила автомобіль Porsche Panamera, яким їздить народний депутат від партії Слуга народу Олександр Куницький.

Відео з Управління патрульної поліції виклав депутат Харківської обласної ради Анатолій Козловський.

На ньому патрульний поліцейський, який складав матеріали, говорить, що за кермом був Олександр Куницький: "Було зупинено автомобіль Porsche Panamera під керуванням громадянина Куницького Олександра Олеговича. Він підозрюється в скоєнні адміністративного правопорушення за ч. 1 ст. 122 КУпАП. Було скоєно за адресою: вул. Сумська, 2. Якщо буде притягнутий, штраф 340 грн".

"Управління патрульної поліції в Харківській області, патрульні намагаються провести розгляд справи за адміністративним порушенням ст. 122 ч. 1 КУпАП по відношенню до громадянина України Куницького Олександра, народного депутата України від політичної партії "Слуга народу". Олександр дуже поспішав на виїзний комітет ВРУ з правоохоронної діяльності, де розглядались питання безпеки дорожнього руху в м. Харкові, що порушив рядність на сумнозвісному перехресті Зайцевої", — написав Козловський.

22 листопада у Харкові відбулося засідання парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності, членом якого є Олександр Куницький. На ньому обговорювали посилення відповідальності за порушення дорожнього руху та ДТП зі смертельними наслідками.

Куницький наполягав на оцінці діяльності начальниці патрульної поліції Альони Стрижак. На думку нардепа, попри резонансні аварії у Харкові патрульні не посилили роботу із запобігання ДТП.

Оцініть цинізм ситуації. Куницький приїхав до Харкова на засідання з питань безпеки дорожнього руху і сам грубо порушив ПДР, а після цього звинувачував поліцію в недостатній роботі із запобігання ДТП. Ну, справжній слуга. І прямий зразок для наслідування.

Після такої новини можна очікувати повідомлення про те, що ґвалтівник Іванісів поїде на виїзне засідання ВР присвячене доброті та моралі.

Нагадаємо, що у вересні НАБУ провело обшуки у помічника Олександра Куницького.

«НАБУ та САП здійснюють обшуки у Харкові в рамках розслідування можливого одержання неправомірної вигоди, а також можливого ухилення від сплати податків, легалізації доходів одержаних злочинним шляхом, та можливого незаконного збагачення», – повідомили тоді в пресслужбі НАБУ. 

Читайте також:
Такі вони справедливість і правосуддя в Україні за часів "президента Голобородька" і його "слуг неукраїнського народу".
14 січня, 10:06
Данілов не лише не читав Закон України «Про санкції», але не має навіть середньої освіти
13 січня, 14:55
Чи буде справедливість у судах, якщо до ВРП будуть обрані такі люди, як Лариса Гольник?
27.12.2021, 19:33
Уклоніст Зеленський хоче, аби українські жінки відслужили за нього. Уряд і парламент цілковито підтримують цю "ініціативу".
24.12.2021, 10:25
Що приховує директор ПОІППО Віталій Зелюк?
23.12.2021, 16:25
Миколаївська обласна рада розірвала контракт із головним лікарем обласної інфекційної лікарні Світланою Федоровою.
22.12.2021, 10:33