У Іллі Киви проблеми з пам'яттю

Опінії
29 липня, 14:30
У Іллі Киви проблеми з пам'яттю

Найвідоміший український вчений Ілля Кива тепер дуже шкодує, що Янукович не розігнав акції протесту в центрі Києва в січні-лютому 2014 року.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

«Хоть я, - пише виданий науковець, - в 14-ом и был на "майдане" одураченный "евроинтеграцией", жаль, что у него не хватило духу давить нас, тех, кто скакал как идиоты, танками и БТРами! Жертв, конечно, было бы больше, зато страну спасли бы от войны, колонизации и раздробления».

Стосовно своєї присутності на Майдані Ілля Володимирович трохи прибрехав – якраз наприкінці 2013 року Октябрський районний суд Полтави судив Киву за хабарництво, тож йому було не до акцій протесту. Вироком від 24 грудня 2013 року в справі №1622/11616/2012 Ілля Володимирович був засуджений згідно з частиною третьою статті 368 КК України до покарання у вигляді штрафу в розмірі 10200 грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням повноважень представника влади в органах державної влади і органах місцевого самоврядування на строк 1 рік – і це при тому, що санкція частини третьої статті 368 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленні волі на строк від 8 до 12 років. Але негласний позаштатний працівник СБУ Кива був оштрафований замість того, щоби поїхати на «зону», завдяки тому, що в перерві між судовими засіданнями приїжджав до Києва та агітував проти «свободівця» Юрія Левченка та закликав боротись з «бандерівцями».

У січні-лютому 2014 року засуджений Кива якщо й бував у столиці, то лише для того, щоби зустрічатись зі своїм куратором з ДЗНД СБУ, куди він був переданий на зв’язок з УСБУ в Полтавській області, і лише для того, щоби отримувати завдання по влаштуванню провокацій відносно учасників акцій протесту.

Про маловідомі сторінки життя науковця Киви та про те, як він завдяки полковнику (нині – генерал-майору) Доценку зробив карколомну політичну кар’єру, розповідається на моєму персональному сайті з романтичною назвою «Хроніки Українських Йолопів».

Читайте також:
З ІЛЛІ КИВИ МАЮТЬ СТЯГНУТИ ПОНАД 1,2 МЛН ГРИВЕНЬ НЕОБҐРУНТОВАНИХ АКТИВІВ
15:15
Зрозумівши, що грошей не дають, психічнохворий вирішив привернути увагу до своєї персони, розбивши незаконно встановлені дошки.
22 жовтня, 12:15
До Державного бюро розслідувань було подано чергову заяву про злочин вчинений нардепом від ОПЗЖ Іллею Кивою
19 жовтня, 11:15
Суд обрав запобіжний захід ветерану російсько-української війни Михайлу Майману.
11 жовтня, 16:05
Іллю Киву виганяють з ОПЗЖ
08 жовтня, 11:05
Ситуація з жомовою ямою нічому не навчила Іллю Киву. Він просто не вміє жити за законом.
29 вересня, 14:25