У Індонезії розглядають виробництво «Козак-2М2»

ЕКОНОМІКА
20.12.2021, 14:17
У Індонезії розглядають виробництво «Козак-2М2»
Фото: google

Мова йде про нову версію індонезійського тактичного бронеавтомобіля під назвою Komodo

Індонезія розглядає можливість виробництва українського бронеавтомобіля «Козак-2М2» за ліцензією.

Начальник відділу розвитку компанії НВО «Практика» Сергій Вілков в ефірі Мілітарного  розповів про сімейство броньованих автомобілів «Козак» та інтерес до них з боку іноземних замовників.

Український виробник спеціальної автомобільної техніки – Науково-виробниче об’єднання «Практика» співпрацює з місцевою індонезійською державною компанією PT Pindad, яка планує налагодити ліцензійне виробництво бронеавтомобіля «Козак-2М2» на своїх потужностях в Індонезії.

«Ми плануємо «Козак-2М2» виробляти в Індонеції, в цьому випадку це буде, якщо проект… він зараз через COVID-19 дуже зав’яз…»

 У 2020 році між НВО «Практика» та PT Pindad був підписаний Меморандуму про співпрацю. У вересні того ж року, делегація Міністерства оборони Індонезії здійснили візит на підприємство. Індонезійці ознайомилися із виробничими потужностями та останніми розробками військової техніки.

Нині у Індонезії експлуатують два бронеавтомобіля «Козак» фото перевезення, яких з’явилися у соціальних мережах у січні 2021 року.

Сергій Вілков зазначив, що мова йде про нову версію індонезійського тактичного бронеавтомобіля під назвою Komodo, який і буде фактично «Козаком» виготовленим по ліцензії на місцевому підприємстві.

«У цьому випадку ми (ред. НВО «Практика») постачатимемо бронекортус та окремі частини, ключові моменти, а вони (ред. PT Pindad) там по можливості будуть локалізовувати…»

Нещодавно у соціальних мережах з’явилися зображення бронеавтомобіля «Козак» в Індонезії зі зміненим дизайном, який відрізняється від всіх попередніх машин сімейства.

Індонезійські джерела назвали цю машину прототипом, який представила оборонна компанія PT Pindad зі зміненим зовнішнім виглядом, особливо у передній частині корпусу бронемашини, її капоту та решіткою радіатора. Більш детальної інформації не було зазначено, але через погану якість зображення можна лише припустити, що бронекорпус залишився без змін.

«Козак-2М2»

Тактичний транспортний засіб «Козак-2М2» призначеним для широкого спектра бойових завдань, включаючи дії безпосередньо на полі бою. Особлива увага приділяється мінному захисту, що дозволяє використовувати ці транспортні засоби в «асиметричних конфліктах». Ця модифікація призначена для зарубіжних країн і оснащена автоматичною коробкою передач та може оснащуватися двигунами Deutz або Caterpillar.

 

Читайте також:
Війна
Встановити панування у повітрі окупанти не можуть
27 червня, 13:55
Війна
Оголосити про рішення мають цього тижня
27 червня, 10:35
Війна
З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.
24 червня, 21:45
Війна
Bayraktar TB2 отримав всесвітнє визнання, і кілька аналітиків стверджують, що це сімейство дронів змінило характер війни.
24 червня, 13:50
Війна
ЗСУ провели перше бойове застосування РСЗВ Himars
24 червня, 12:27
Війна
Їх надали Сполучені Штати в рамках військової допомоги.
23 червня, 16:20